Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Antończak, Mańkowski i Żukowski jadą na rajd Baja Carpathia

  • Napisał 

Dziś rusza rajd Baja Carpathia, Na rajdzie w Stalowej Woli będą się ścigać zawodnicy z Drawska Pomorskiego: Krzysztof Antończak i Andrzej Mańkowski oraz Michał Żukowski. Pierwszy team zaprezentuje nazwę i logo ZDR RALLY TEAM. Logo zaprojektowane przez Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim. Ponadto na pojeździe pojawią się elementy graficzne Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego. 

Antończak (kierowca) i Mańkowski (pilot) pojadą w swoim Jeep Wrangler w ramach Pucharu Polski w klasie 1-3000. Michał Żukowski na KTM 500 EXC wystąpi w klasie M z numerem startowym 105. W rajdzie Baja Carpathia wystartuje niewiele mniej załóg (62) niż podczas rozpoczynającej sezon Baja Drawsko. Podobnie jak w przypadku Baja Drawsko pojazdy możemy śledzić na stronie

W czwartek odbędą się badania techniczne, a już w piątek czeka ich prolog i pierwszy, ponadstukilometrowy etap. W sobotę zawodnicy dwukrotnie zmierzą się z liczącym 103 km etapem zlokalizowanym na terenie poligonu wojskowego w Nowej Dębie.  Razem z zawodnikami pojedzie Ania Dązbłaż, która będzie fotografować zmagania naszych zawodników. Ania reprezentuje również redakcję Drawskich Stron Internetowych dlatego tez zaraz po rajdzie zaprezentujemy Państwu relację z rajdu.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej