Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Prestashop - platforma e-commerce dla najlepszych

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Prestashop - platforma e-commerce dla najlepszych

Prestashop jest dokładnie tą platformą e-commerce, której od dawna szukałeś. Profesjonalny i stabilny system służy do budowy sklepów internetowych w sposób, o którym możesz zapomnieć korzystając z ofert konkurencji. Unikatowa budowa oraz gigantyczna elastyczność sprawiają, że nie pojawią się przed Tobą żadne ograniczenia. Sklepy internetowe Prestashop są dowodem na to, że najlepszy wybór może być tylko jeden. 

  1. Moduły i wdrożenia Prestashop - elastyczność, która zadowoli każdego klienta
  2. Prestashop integracje - największy wybór gotowych wtyczek

Ogromna elastyczność oraz duża liczba funkcji to tylko niektóre z wielu elementów, które sprawiają, że Prestashop cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Budowa modularna umożliwia dostosowanie systemu nawet do dużych wdrożeń, a łatwość wprowadzania integracji gwarantuje najwyższą satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Moduły i wdrożenia Prestahop - elastyczność, która zadowoli każdego klienta

Sklepy internetowe Prestashop cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników i są dowodem na to, że system ten zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Budowa modularna gwarantuje zarówno dostosowanie go do małych i średnich sklepów, jak i najbardziej wymagających, dużych wdrożeń. Jakby tego było mało, moduły komercyjne oraz wsparcie międzynarodowej społeczności zapewnią Ci pomoc w przypadku niestandardowych wdrożeń. 

Wdrażanie systemów komercyjnych jest kosztowną kwestią, jednak w przypadku Prestashop znów zyskujemy - jest to system darmowy, całkowite koszta zatem są dużo niższe, a w konsekwencji dużo mniej obciążają naszą kieszeń. Dodatkowo jego otwarty kod pozwala doświadczonym programistom na wprowadzanie kolejnych modyfikacji, dzięki czemu Prestashop moduły mogą być wdrażane także przy innych e-commerce. 

Prestashop integracje - największy wybór gotowych wtyczek

Wprowadzanie dodatkowych modułów, takich jak integracja z systemem magazynowo-księgowym, bramkami płatniczymi czy integracja z kurierami to jedno z najistotniejszych wdrożeń podczas standardowej instalacji systemu. Prestashop ułatwia integracje również z systemami płatności online, których szeroki wybór znajdziemy w pakiecie gotowych wtyczek. 

Przy wyborze warto zwrócić uwagę także na bezkompromisowy panel administracyjny, dzięki któremu system ten jest tak ceniony na tle konkurencji. Aby dowiedzieć się więcej o profesjonalnej platformie e-commerce wejdź na stronę https://coolbrand.pl/uslugi/prestashop-profesjonalne-sklepy-internetowe/ i wykorzystaj doświadczenie ekspertów, którzy zadbają, by Twój sklep internetowy był wyjątkowy. 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej