US Drawsko wyróżniony. Siedemnasta edycja konkursu na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy rozstrzygnięta.

  • Napisane przez  Paweł Nowakowski
US Drawsko wyróżniony. Siedemnasta edycja konkursu na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy rozstrzygnięta.

Przedsiębiorcy już po raz 17. wybrali najbardziej profesjonalne i przyjazne urzędy skarbowe. W konkursie oceniano jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników.

W tegorocznej edycji wyróżniono 65 urzędy skarbowe. Nasz urząd już po raz dziewiąty został wyróżniony. Z tego miejsca Naczelnik Urzędu Skarbowego w Drawsku Pomorskim bardzo dziękuje przedsiębiorcom za wypełnienie i złożenie ankiet konkursowych oraz okazane zaufanie, to cieszy i daje dużo satysfakcji. Na dobrą opinię i zaufanie klientów, szczególnie takich wymagających jakimi są przedsiębiorcy nie jest łatwo zasłużyć. Nam udaje się to już od kilku lat. Klienci doceniają nas za wysokie standardy obsługi, profesjonalizm, kompetencje, oraz budowanie życzliwych, ludzkich relacji.

Właściwe relacje z przedsiębiorcami są dla nas bardzo ważne. Przedsiębiorcy są ”kołem zamachowym gospodarki”, to nasi najważniejsi klienci i zależy nam na ich profesjonalnej obsłudze w przyjaznej atmosferze.

Dobra opinia i zaufanie klientów motywują nas do dalszego promowania wysokich standardów obsługi oraz tworzenia w kontaktach z przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

Laureatami konkursu w naszym województwie zostały także:

  • Urząd Skarbowy w Białogardzie
  • Urząd Skarbowy w Choszcznie
  • Urząd Skarbowy w Myśliborzu
  • Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie
  • Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie

Gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów odbyła się 25 czerwca 2019 r. w siedzibie BCC w Warszawie. Celem konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, było promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem. Przedstawiciele biznesu wyróżnili 65 urzędów, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu. Wśród nagrodzonych znalazły się dwa urzędy, które po raz 17. otrzymały wyróżnienia - Urząd Skarbowy w Łukowie i Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku oraz osiem urzędów, które zostały laureatami po raz pierwszy. Najwięcej urzędów skarbowych wyróżniono w województwie mazowieckim.

Przedsiębiorcy kluczowym partnerem dla Krajowej Administracji Skarbowej

US Drawsko wyróżniony. Siedemnasta edycja konkursu na Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy rozstrzygnięta.

Wiceminister finansów, Szef Krajowej Administracji Skarbowej nadinsp. Piotr Walczak, gratulując naczelnikom nagrodzonych urzędów, podkreślił znaczenie dobrych relacji pomiędzy administracją skarbową i przedsiębiorcami a także rangę konkursu.

„Korelacja administracji skarbowej i biznesu musi się opierać na wzajemnym zaufaniu, na wypracowaniu metod współpracy, które będą korzystne dla obu stron. Nagroda „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” jest niezwykle ważna, ponieważ jest transparentna. Jest nadawana przez przedsiębiorców - naszych szczególnych partnerów, którzy pomagają nam w usprawnianiu administracji skarbowej” - powiedział minister Piotr Walczak.

Szef KAS zaznaczył też, że celem KAS jest wspólny sukces – administracji skarbowej i wszystkich legalnie działających przedsiębiorców.

„Aby go osiągnąć, będziemy dążyć do ciągłej poprawy jakości obsługi podatników i kontynuować budowę partnerskich relacji z biznesem. Relacji opartych na zaufaniu i wsparciu w wykonywaniu obowiązków podatkowych. Deklarujemy otwartość i pomoc dla uczciwych firm oraz nieustanne dążenie do podnoszenia poziomu ochrony zasad konkurencji i wolności gospodarczej” – dodał.

Gratulacje wyróżnionym urzędom przekazał Prezes Business Centre Club Marek Goliszewski. „Konkurs, który organizujemy od 17 lat zyskał już wymiar europejski, międzynarodowy” – dodał Prezes BCC i odczytał list przewodniczącego Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego Luca Jahiera do laureatów.

W imieniu nagrodzonych urzędów organizatorom konkursu podziękowała naczelnik Urzędu Skarbowego w Legnicy Joanna Berlicka.

„Wypełniane przez przedsiębiorców w ramach konkursu ankiety służą przede wszystkim ocenie naszych działań i wskazaniu tych urzędów, które najlepiej realizują ideę urzędu przyjaznego. Dla nas, kierujących urzędami skarbowymi, zawarte w ankietach uwagi są cennym źródłem wiedzy o oczekiwaniach przedsiębiorców. Znalezienie się w gronie laureatów tego konkursu jest dla każdego urzędu ogromną motywację do doskonalenia codziennej pracy”. – powiedziała naczelnik wyróżnionego urzędu.

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto