Agnieszka Waszczyk stanęła w obronie i powstrzymała napastnika

  • Napisane przez  DSI za KM Szczecin
Fot. KM Szczecin Fot. KM Szczecin

Większość z mieszkańców Drawska Pomorskiego i Ostrowic zna Agnieszkę Waszczyk. Znają ją również media. Aga do niedawna pracowała w KPP Drawsko, a teraz pracuje w Szczecinie. Wydawało by się że to drobna i delikatna kobieta. To się jednak okazało złudne.
Asp. szt. Agnieszka Waszczyk z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie w miniony weekend wykazała się odwagą oraz empatią na krzywdę drugiego człowieka.
Policjantka wracając do domu w godzinach nocnych była świadkiem stosowania przemocy fizycznej na jednej z ulic w centrum miasta.


Mundurowa pomimo zakończonej służby nie przeszła obojętnie obok krzywdy drugiego człowieka. Nasza koleżanka wykazała się bohaterską postawą podejmując samodzielnie interwencję i powstrzymując napastnika od dalszego stosowania przemocy. Na miejsce do pomocy przyjechał umundurowany patrol, który przejął interwencję.
Warto zaznaczyć, że świadkami tego zdarzenia byli inni przechodnie, którzy nie zareagowali na całą sytuację. Dzięki reakcji policjantki na szczęście nie doszło do tragedii.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto