Spotkanie z Lechem Dyblikiem

  • Napisane przez  Natalia Stańczyk
Spotkanie z Lechem Dyblikiem

W auli ZSP w Kaliszu Pomorskim 10 czerwca odbyło się spotkanie z  Lechem  Dyblikiem, polskim aktorem teatralnym i filmowym oraz pieśniarzem. Na wydarzenie zaproszeni zostali licealiści oraz gimnazjaliści, którzy z ogromnym zainteresowaniem wsłuchiwali się w słowa artysty.

Aktor podzielił się z uczniami swoimi przeżyciami, udzielił wielu wartościowych rad oraz pokazał jak można oraz należy zmierzyć się z przeciwnościami losu. Poruszony został temat używek oraz uzależnień między innymi od alkoholu. Artysta opowiedział młodzieży o swoim niełatwym dzieciństwie, o trudnych sytuacjach rodzinnych, wspomniał także o kwestii wiary, która od pewnego czasu odgrywa istotną rolę w jego życiu.

Spotkanie z Lechem Dyblikiem

W trakcie spotkania artysta zaśpiewał także kilka ze swoich utworów, które młodzież nagrodziła gromkimi brawami. Rozmowa odbywała się w miłej, przyjaznej atmosferze, pomimo tego że poruszano trudne tematy.

Spotkanie z Lechem Dyblikiem

Podziękowania należą się Sewerynowi Szymczykowi z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu Pomorskim za współpracę w organizacji spotkania, którego koordynatorką była pedagog szkolny Anna Józiak oraz Lechowi Dyblikowi za przyjęcie zaproszenia do szkoły i słowa, które dały uczniom sporo  do myślenia, pozwoliły wyciągnąć cenne wnioski na przyszłość.

Spotkanie z Lechem Dyblikiem

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto