Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Sztuka jest w nas – zakończenie roku kulturalnego w Złocieńcu - GALERIA

  • Napisane przez  M. Owczarek
Fot. E. Kordek Fot. E. Kordek

W piątek 14 czerwca zakończony został rok kulturalny w Złocienieckim Ośrodku Kultury. Z tej okazji w sali kinowej odbył się koncert podsumowujący "Sztuka jest w nas" w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia w naszych pracowniach.

Jako pierwsze wystąpiły "Wesołe Moliki" - grupa teatralna z Biblioteki Publicznej prowadzona przez Barbarę Bielak. Podczas koncertu goście usłyszeli utwory muzyczne w wykonaniu uczniów z pracowni muzycznej Wojciecha Kucharskiego, a także solistów i zespołów wokalnych prowadzonych przez Wiolettę Krzemińską oraz Zespół Wokalny "Chór Alberta", którego instruktorem jest Albert Moroz.

Nie zabrakło również tańca. "Pinezki" starsze i młodsze oraz zespół taneczny "Styl" urzekły publiczność energią i piękną choreografią. Wszystkie zespoły prowadzone są przez instruktor Dzidkę Harańczyk.

Finałem koncertu było wspólne odśpiewanie piosenki "We are the world, we are the children". Wszyscy instruktorzy na zakończenie otrzymali kwiaty w podziękowaniu za cały rok twórczej pracy.

ZOK dziękuje uczestnikom serdecznie życzy udanych wakacji. A zaraz po nich zaprasz do swoich pracowni :)

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej