Festyn Rodzinny połączony z Dniem Dziecka

  • Napisane przez  Monika Sokolik
Festyn Rodzinny połączony z Dniem Dziecka

Festyn Rodzinny połączony z Dniem Dziecka to wyjątkowy dzień dla wszystkich wychowanków Zespołu Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie, a także dla ich rodziców. 04.06.2019 r. w godzinach od 9:30 do 12:30 nie było końca zabawom i atrakcjom przygotowanym dla dzieci i młodzieży. Nauczyciele Placówki zadbali o każdy szczegół, który mógł sprawić, że na twarzach zebranych pojawi się uśmiech. A tego ostatniego nie brakowało przez cały dzień J

Każdy z chętnych wychowanków mógł aktywnie wykorzystać czas – do Bobrowa przybyli goście: strażacy, policjanci, służby wojskowe – dzieci mogły zapoznać się z wyglądem oraz funkcjami pojazdów uprzywilejowanych, a na podnośniku strażackim wspiąć się dodatkowo wysoko w górę. Na chętnych czekały stoiska: malowanie twarzy czy kącik piękności, w którym panie - te duże i mniejsze - mogły zrobić manicure. Amatorom aktywności fizycznej na pewno spodobała się zumba, tańce przy muzyce, a najmłodszym dmuchane zamki.

Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia megabaniek mydlanych, fotobudka oraz loteria fantowa. Na koniec święta zorganizowano także coś dla amatorów mikrofonu – karaoke.

Na głodnych i spragnionych czekała kawiarenka, a w niej pyszne ciasta, lody oraz napoje. „Daniem dnia” była grochówka z pyszną kiełbaską i bułeczką, przygotowana przez panie kucharki Placówki.

Przyjemna atmosfera udzieliła się wszystkim zebranym. Najcenniejsze – uśmiechy i radość dzieci – są elementami, dla których warto takie przedsięwzięcia organizować!

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto