Dzień Dziecka podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z Życia”

  • Napisane przez  Monika Rudzińska
Fot. Monika Rudzińska Fot. Monika Rudzińska

Stowarzyszenie „Radość z Życia” wie jak ważne są chwile radości w życiu każdego dziecka, dlatego od 7 lat dokłada największych starań by takich momentów wśród ich podopiecznych było jak najwięcej. Jednym z ważniejszych wydarzeń w roku jest dla nich Dzień Dziecka, który zawsze hucznie obchodzą.Cała kadra ośrodka chcąc sprawić by ten dzień był wyjątkowy dla ich podopiecznych, przygotowuje specjalnie na tę okazję wiele atrakcji i niespodzianek. W tym roku dzieci wraz z rodzinami świętowali Dzień Dziecka 3 czerwca w Gudowie na Campingu „Helena” Państwa Paziewskich, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierają tego typu integracyjne inicjatywy dla najmłodszych.

Dzień Dziecka podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z Życia”

Organizatorzy imprezy stanęli na wysokości zadania by spełnić drobne marzenia najmłodszych. W zapewnieniu fantastycznej atmosfery pomogli animatorzy, którzy rozbawiali wszystkich uczestników i zachęcali do wspólnej integracji poprzez organizowanie różnorodnych gier i zabaw. Na spragnionych atrakcji dzieci czekały dmuchane zamki, bańki mydlane, malowanie twarzy oraz pyszne słodkości, którym nie sposób było się oprzeć. Zaś nieocenieni terapeuci Stowarzyszenia specjalnie na tę okazję zainscenizowali humorystyczną bajkę, przenosząc dzieci do świata baśni i fantazji, gdzie wszystko jest możliwe. Te zaś niezapomniane chwile, które zapewne na długo pozostaną w pamięci, uczestnicy imprezy mogli uwiecznić korzystając z fotobudki.

Dzień Dziecka podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z Życia”

W Dzień Dziecka organizowanym przez Stowarzyszenie „Radość z Życia” każdy z uczestników mógł poczuć się swobodnie i akceptowany przez środowisko. Nikt nie czuł się inny, gorszy bądź słabszy, dlatego co roku to święto jest wyczekiwane z wielką niecierpliwością przez wszystkich jego podopiecznych. Wspólne zabawy doskonale sprzyjały integracji niepełnosprawnych dzieci z rówieśnikami. To jedna z wielu okazji również do pokazania, że każdy ma prawo do szczęścia i radości z życia. W tym dniu każdy staje się na chwilę dzieckiem i może choć na krótką chwilę zapomnieć o trudach codzienności.

Dzień Dziecka podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z Życia”
Dzień Dziecka podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z Życia”

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto