Drawsko Pomorskie zobaczymy w programie „Zakochaj się w Polsce”

  • Napisał 
Drawsko Pomorskie zobaczymy w programie „Zakochaj się w Polsce”

Przez dwa dni na terenie gminy Drawsko Pomorskie realizowane były nagrania do telewizyjnego programu „Zakochaj się w Polsce”, który emitowany jest w niedzielne poranki w Telewizji Polskiej (TVP1).  

Program to efekt wcześniejszych rozmów pracowników referatu promocji z przedstawicielami producenta programu. Na początku roku w ramach rekonesansu wytypowane zostały miejsca realizacji do nagrań i osoby, które wystąpią w programie.

Przy sprzyjającej aurze pogodowej zrealizowano nagrania na terenie gminy. Prowadzący program Tomasz Bednarek, aktor telewizyjny i teatralny przedstawi w programie najciekawsze walory gminy. Materiał nagrywany był na terenie miasta, a także w Gudowie, Linownie oraz na obrzeżach poligonu drawskiego. Nie zabrakło zdjęć na wodzie - na jeziorze Lubie. Odbyły się również rozmowy przed kamerą z mieszkańcami gminy.

Organizatorzy dziękują za pomoc w realizacji nagrań Andrzejowi Dziakowi, Leszkowi Paradowskiemu, Markowi Senczkowi, Erykowi Krasuckiemu, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ostrowic, a także płk. Markowi Gmurskiemu i żołnierzom CSWL Drawsko.

Emisja programu zaplanowana została na okres jesienny.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej