Wybite szyby, uszkodzone samochody, demolka w Drawsku Pomorskim - sprawca złapany

  • Napisane przez  DSI
Wybite szyby, uszkodzone samochody, demolka w Drawsku Pomorskim - sprawca złapany

To nie była spokojna noc w Drawsku Pomorskim. Dzisiejszej nocy młody mężczyzna uszkodził kilkanaście pojazdów, witryny sklepowe, a także usiłował się włamać do kilku obiektów. Jak udało nam się ustalić poszkodowani od wczesnych godzin porannych zgłaszają szkody na policję. Według uzyskanych przez nas informacji  mężczyzna został ujęty na terenie Parku Chopina przez patrol policji około godz. 4 nad ranem.

Według zebranych prze nas informacji od właścicieli obiektów i pojazdów wynika, że mężczyzna swoją wędrówkę rozpoczął na ul. Jeziornej gdzie uszkodził szyby w powstającym tam hotelu. Następnie próbował dokonać włamania do sklepu przy ul. Kolejowej, tam również uszkodzony został jeden z pojazdów. Następnie prawdopodobnie mężczyzna przemieścił się na pl. E. Orzeszkowej, gdzie uszkodził dwa pojazdy. Swoją wędrówkę kontynuował główną ulicą miasta – ul. Piłsudskiego.

Wybił szyby w banku Santander oraz z sąsiednim sklepie odzieżowym. Na ul. Polnej wybił szyby w przychodni Owa Med, a na ul. Kupieckiej szyby w samochodach. Uszkodzona jest również witryna komisu Debecik przy ul. Piłsudskiego. Sprawca swoją wędrówkę kontynuował ul. Piłsudskiego.  W pobliżu sklepu Polo Market wandal wybił szyby w sklepie monopolowym oraz w zaparkowanych w pobliżu pojazdach. Uszkodzone są również szyby w lokalu gastronomicznym przy ul. Sikorskiego.

To wstępne ustalenia. Poszkodowani wciąż zgłaszają się na policję. 

Według naszych informacji łączna wartość szkód może sięgać około 150 000 zł.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej