Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

IV Gala drawskich Super Mamusiek

IV Gala drawskich Super Mamusiek

W minioną sobotę (18 maja)w Restauracji Słoneczko w Drawsku Pomorskim odbyła się Iv Mini Gala Super Mamusiek. Formalna grupa Super mamuśki działa w Drawsku od kilku lat.

W swoich kręgach zrzesza aktywne mamy i partnerów, którzy niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym mamom w regionie Drawska Pomorskiego. Panie organizują zbiórki rzeczy dla osób których dotykają zdarzenia losowe lub dla mam i dzieci które wymagają natychmiastowej pomocy.

Podczas corocznej gali wyróżniane są podmioty, które wspierają działalność grupy. Tak było i tym razem. Sponsorzy i partnerzy, a także  zaangażowane mamy otrzymały statuetki, pamiątkowe dyplomy i okolicznościowe medale.

Gminę Drawsko Pomorskie reprezentował Zastępca Burmistrza Drawska Pomorskiego, który przekazał na ręce Super Mamusiek okolicznościową nagrodę, a dla najmłodszych wolontariuszek zestawy materiałów promocyjnych.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej