Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Żołnierze wojsk USA zaangażują się w prace w gminie Drawsko Pomorskie

Żołnierze wojsk USA zaangażują się w prace w gminie Drawsko Pomorskie

W ostatnim czasie władze gminy Drawsko Pomorskie kilkakrotnie spotykały się z przedstawicielami armii Stanów Zjednoczonych, którzy aktualnie stacjonują na poligonie drawskim. Na przestrzeni ostatnich tygodni odbywały się spotkania zarówno podczas wydarzeń miejskich jak i spotkania zapoznawcze na terenie poligonu i w ratuszu.
16 maja doszło do kolejnego spotkania Burmistrza Drawska Pomorskiego Krzysztofa Czerwińskiego i Zastępcy Burmistrza Drawska Pomorskiego Ireneusza Kabata z mjr Steven Thompsonem - kierownikiem ćwiczenia Resolute Castle 19, które odbywa się na poligonie drawskim. W czasie spotkania omówione zostały konkretne działania w jakie włączą się amerykańscy żołnierze.


Żołnierze wesprą prace remontowe w drawskich placówkach edukacyjnych i pomogą również w pracach remontowych na terenie gminy. W najbliższym tygodniu zespół żołnierzy we współpracy z ratuszem dokona przeglądu miejsc, w których prowadzone będą prace.
Warto zaznaczyć, że inicjatywa pomocy gminie i zaangażowania w prace wyszła ze strony mjr Thompsona i jego żołnierzy.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej