Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czaplinek na szczecińskich targach turystycznych

  • Napisane przez  Katarzyna Kibitlewska
Czaplinek na szczecińskich targach turystycznych

W dniach 11-12 maja gmina Czaplinek wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Czaplinek promowały się podczas 28. Targów Turystycznych Market Tour w Szczecinie. Wiosenny Piknik Rodzinny nad Odrą to miejsce prezentacji i promocji atrakcji regionów turystycznych, a także oferty przedsiębiorców branży turystycznej. To także szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, wesołe miasteczko, jarmark z przysmakami z różnych stron świata, scena z występami muzycznymi i pokazami tanecznymi, Festiwal Smaków Food Trucków, a także wielkie gotowanie zachodniopomorskiej zupy rybnej.

Czaplinek na szczecińskich targach turystycznych

Dwudniowe wydarzenie każdego roku przyciąga nad Odrę mnóstwo szczecinian. Maj to doskonały miesiąc na wybranie miejsca wypoczynku wakacyjnego, dlatego na naszym stoisku promowaliśmy zarówno aktywny wypoczynek, piękne jeziora, szlaki rowerowe, kajakowe jak i zabytki, miejsca zabaw dla dzieci oraz obiekty gestorów turystyki. Najbardziej pożądanym folderami były: przewodniki rowerowe, mapa jeziora Drawsko oraz ulotka informacyjna z atrakcjami oraz bazą teleadresową.


Wielu odwiedzjących nasze stoisko wspominało o pobycie w Czaplinku, który kojarzył im się przede wszystkim z pięknymi jeziorami. Tych którzy jeszcze nie byli w naszym miasteczku zachęcaliśmy do odwiedzenia Czaplinka rozdając foldery i udzielając starannej informacji o walorach turystyczno-rekreacyjnych naszego miasta.
Piknik nad Odrą przyciągnął wiele tysięcy osób, na naszym stoisku również nie zabrakło frekwencji. Wierzymy, że propozycja spędzenia czasu wypełnionego wieloma atrakcjami spowoduje, że mieszkańcy Szczecina na swój wymarzony wypad wakacyjny wybiorą właśnie nasze miasteczko.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej