Sokół Suliszewo rozgromiony przez Wiarusa Żółtnicę 1:5

• Napisane przez  DSI

W sobotę na stadionie w Suliszewie Sokół podejmował Wiarusa Żółtnicę.

Początek meczu nie wskazywał na to, aby Sokół był gorszą drużyną. Od początku Sokół stosował wysoki pressing, przez co szybko zdobyta została pierwsza bramka dla gospodarzy. Strzelcem był Adama Kozak.

Drużynie z Żółtnicy udało się natomiast wywalczyć rzut karny, który sędzia podyktował za zagranie ręką Mariusza Jakubowskiego. Jednak drużyna gości nie wykorzystała okazji, a zawodnik przestrzelił bramkę.

Problemy dla Sokoła rozpoczęły się po czerwonej kartce dla Mateusz Dolaka, który zatrzymał zawodnika wychodzącego sam na sam z bramkarzem. Goście do przerwy wykorzystali przewagę i zdobyli bramkę wyrównującą.

Druga połowa to zdecydowana dominacja zespołu z Żółtnicy, który zdobył aż cztery bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:5

Kolejny wyjazdowy mecz Sokół rozegra w Karsiborze gdzie w 22 kolejce zmierzy się z Santosem Kłębowiec.