Halowy turniej piłki nożnej w Czaplinku

 • Napisane przez  Erwin Biegajło
Halowy turniej piłki nożnej w Czaplinku

13 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbył się halowy turniej piłki nożnej w roczniku 2011. Turniej otworzył Jarosław Tarczyński zastępca Burmistrza Czaplinka.

Do zawodów przystąpiło 7 zespołów, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym".  Gospodarze turnieju byli reprezentowani przez dwie drużyny: KS Iras Czaplinek srebrni i KS Iras Czaplinek złoci. Chłopcy z Czaplinka podczas rywalizacji pokazali już całkiem niezłe umiejętności piłkarskie. Może czasem brakowało szczęścia ale z pewnością nie woli walki i ambicji! Poza tym na boisku w Czaplinku zaprezentowały się trzy ekipy z Pogoni Połczyn Zdrój oraz AP Drawsko Pomorskie i Gavia Choszczno. Ta ostatnia jak się później okazało była bezkonkurencyjna i wygrała cały turniej bez żadnej porażki . Cały turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym jak i organizacyjnym ale najważniejsze było to, że wszyscy zawodnicy zakończyli go bez kontuzji i z uśmiechem na twarzy. Zwycięzcy turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody. Poza tym dla każdego uczestnika były przygotowane małe upominki oraz pamiątkowy dyplom. Wszystkie zespoły otrzymały także pamiątkowy puchar. Przyznane zostały także nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza. I tu miła niespodzianka. Nagrody indywidualne wręczył Siergiej Szypowski były bramkarz m.in. Szachtara Donieck, Karpaty Lwów czy Pogoni Szczecin a obecnie właściciel Szkółki Bramkarskiej GOALKEEPER, która w tym czasie prowadziła w Czaplinku warsztaty bramkarskie.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

 1. GAVIA CHOSZCZNO
 2. AP DRAWSKO POMORSKIE
 3. POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ I
 4. KS IRAS CZAPLINEK srebrni
 5. POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ II
 6. POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ III
 7. KS IRAS CZAPLINEK złoci

Nagrody indywidualne zdobyli:

 • Najlepszy strzelec:  - Pawlak Antoni - POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ
 • Najlepszy zawodnik: Bartek Igielski - GAVIA CHOSZCZNO
 • Najlepszy bramkarz: Karpińska Hanna - AP DRAWSKO POMORSKIE

Organizatorem turnieju był KS Iras Czaplinek a współorganizatorem Gmina Czaplinek. Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować naszym sponsorom bez których z pewnością ciężko byłoby zorganizować turniej z tak wspaniałymi nagrodami. A byli nimi: NEONET, BENEKO, MAR-MET, ADMIRAL,EUFORIA DIVE, SKARBY Z JEZIORA, SWOJSKIE WYROBY TOMASZ, SALON FRYZJERSKI OLESZKIEWICZ, DOMINIK URBAN, LIFE STYLE, ELTIK oraz PRZYJACIELE ROCZNIKA 2011.

Podziękowania kierujemy również do wszystkich wspaniałych rodziców, którzy bardzo mocno zaangażowali się w organizację turnieju. To dzięki nim przybyli licznie kibice mogli między innymi poczęstować się ciastem, kawą czy herbatą. Jeszcze raz wielkie dzięki :) .

Dodatkowe informacje

 • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej