Przypinki - gadżet nie tylko promocyjny

  • Napisane przez  Artykuł Zewnętrzny
Przypinki - gadżet nie tylko promocyjny

Przypinki okrągłe bardzo często stanowią jeden z elementów pakietu promocyjnego na różnego typu eventach, wydarzeniach, koncertach. Jest to dość tani, a jednocześnie skuteczny sposób, aby wyróżnić grupę uczestników na tle otoczenia. Przypinki z własnym nadrukiem można jednak wykorzystać w celach promocyjnych na bardzo wiele różnych sposobów.

  1. Przypinki reklamowe mogą występować w bardzo różnych kształtach.
  2. Zapięcie można wykonać w formie agrafki, magnesu lub żabki.
  3. W przypadku dużych eventów warto rozważyć wykonanie indywidualnego kształtu przypinki.

Przypinki reklamowe - sposób na identyfikację

Przypinki reklamowe to nie tylko gadżet, którym można obdarować klienta. To także sposób na stworzenie ciekawej, oryginalnej i wychodzącej niejednokrotnie poza utarte szablony komunikacji. Wyposażenie pracowników oddziału danej firmy, sklepu lub punktu obsługi klienta w oryginalne i ciekawe przypinki może być strzałem w dziesiątkę. Oczywiście przypinki mogą być wyposażone wyłącznie w logo firmy, mogą być jednak opatrzone oryginalnym tekstem, ciekawą grafiką, która sprawi, że klient życzliwym okiem spojrzy na osobę, z którą właśnie rozmawia.

Przypinki z własnym nadrukiem nie muszą przecież ograniczać się wyłącznie do logotypu firmy. Równie dobrze mogą być wyrazem akcji promocyjnej lub społecznej, którą właśnie prowadzi dana firma. Mogą zachęcać do udziału w danym wydarzeniu. W ten sposób przypinki reklamowe nabierają zupełnie innego charakteru. Nie jest to już tylko zwykły gadżet reklamowy.

W jakim kształcie?

Przypinki okrągłe na agrafkę to tylko jeden z typów przypinek, które klienci mają do wyboru. Bardzo popularne są także przypinki kwadratowe, prostokątne, trójkątne, w kształcie serca lub elipsy. Każda z tych przypinek (szczególnie przypinki okrągłe) występują w kilku rozmiarach. Przypinki na agrafkę można zastąpić także tymi na motylek lub magnes. Warto pamiętać, że przypinki w indywidualnym kształcie to także możliwość, którą warto rozważyć, szczególnie przy większym zamówieniu. Jeśli na przykład logo akcji jest charakterystyczne i wiele mówiące, być może warto zainwestować w przygotowanie przypinek w kształtach na indywidualne zamówienie. Będą się one z pewnością wyróżniać i bardziej zwracać uwagę. Zanim jednak zapadnie decyzja o tego typu rozwiązaniu, warto uwzględnić ilość potrzebnych przypinek. Produkcja pojedynczych sztuk może nie mieć uzasadnienia. Minimalne zamówienie dla dużej części firm zajmujących się produkcją przypinek to 100 szt.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
    loading...
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto