Na naszych ratowników medycznych mogą liczyć także zwierzęta

  • Napisane przez  DSI
Fot. Grzegorz Ziemecki Fot. Grzegorz Ziemecki

Media regionalne i ogólnopolskie chwalą Jolantę Piotrowską i Grzegorza Ziemeckiego z zespołu ratownictwa medycznego w Drawska Pomorskiego.

Dwoje ratowników zostało wezwanych wieczorem do kobiety, która miała problemy kardiologiczne. Kiedy karetka przyjechała na miejsce okazało, że problemy z sercem kobiety nasiliły się na skutek stresu i obawy o życie jej psa, który padł ofiarą dzikiego zwierzęcia i miał ranę szarpaną brzucha.

Pacjentce ratownicy medyczni natychmiast podali stosowne leki. Kiedy jej stan się ustabilizował, zajęli się też rannym zwierzęciem i opatrzyli mu ranę zanim trafi pod opiekę weterynarza.

  • Dziękuje bardzo za tak mila opiekę zespołowi ratowniczego który do mnie przyjechał pani Jolancie Piotrowskiej i panu Grzegorzowi Ziemeckiemu za opiekę Piesek już jest przez weterynarza z szyty i dochodzi do siebie. Jeszcze napomnę ze powiedziałam do ratowników ze zesłano mi Aniołów w tym dniu rzadko takich ludzi się teraz spotyka jeszcze raz serdecznie dziękuję – poinformowała na FB szczecińskiego pogotowia mieszkanka Oleszna.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto