Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Walentynki w kaliskim Liceum

  • Napisane przez  ZSP
Walentynki w kaliskim Liceum

Wzorem ubiegłego roku kaliscy licealiści z klasy 2b wraz z wychowawczynią Joanną Mączkowską zorganizowali w Święto Zakochanych widowiskową „Randkę w ciemno”. Najpierw jednak przebrane za amory uczennice z grupy teatralnej „Klepsydra” wręczały czerwone serduszka z miłosnymi sentencjami nie tylko koleżankom i kolegom, lecz także gronu pedagogicznemu.

Młodzież losowała na przerwie numerki prowadzące „ręką opatrzności” do swojej drugiej połówki… Pierwsze pary zostały nagrodzone Toffifee ufundowanym przez Samorząd Uczniowski. W uczuciową atmosferę wprowadziły wszystkich także stylowe dekoracje przygotowane przez klasę 3b. Na korytarzu znalazły się czerwone balony w kształcie serc, a ściany wyklejono serduszkami. Działania te wypełniły 14 lutego naszą szkołę romantycznym i pełnym pozytywnej energii nastrojem.

Ta pozytywna energia jeszcze wzmogła się podczas „Randki w ciemno” przebiegającej na oczach licznej widowni w sali gimnastycznej. Zabawa polegała na tym, że dwie dziewczyny miały wybrać dla siebie partnera na podstawie pytań zadawanych sześciu ukrytym za kotarą kandydatom. Zatem nie ich wygląd, a tylko udzielane odpowiedzi stanowiły jedyne wskazówki do podjęcia decyzji z kim pójdzie się na romantyczną kolację do miejscowej restauracji Kingston. Miłym przerywnikiem tej emocjonującej gry interpersonalnej była piosenka w wykonaniu Wiktorii Spieler i Szymona Naumiaka.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej