Polityka Prywatności
ROZUMIEM

KP Drawsko Pomorskie przegrywa z Mechanikiem 2- 6

• Napisane przez  KP Drawsko

Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie w swoim trzecim sparingu wysoko przegrał z klubem
 z Bobolic. Warto przypomnieć, że grającym trenerem Mechanika jest Tomasz Dudka występujący w przeszłości w miejscowej Drawie.

Rafał Żuk grający trener KP Drawsko sprawdzał na boisku przede wszystkim młodych zawodników. Niestety brak doświadczenia spowodował, że już po pierwszym kwadransie przegrywaliśmy 0-3.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-6, a obie bramki dla KP zdobył Tomasz Walkiewicz.

Skład KP Drawsko

• 1 połowa: Nowacki - Grochowski, Żuk, Tkacz, Płuska - Serafin, Wróbel, Rdzanek, Kujawka - Pawłowski, Witoń.
  • 2 połowa: Piłat - Grochowski, Żuk, Tkacz, Brener - Nowik, Pawłowski, Kaźmierczak, Kujawka - Walkiewicz, Włodek