Intermarche Drawsko


Policjanci ze Złocieńca zabezpieczyli narkotyki

  • Napisane przez  st. sierż. Karolina Żych
Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI

Trzech mężczyzn zatrzymanych i ponad 60 gramów narkotyków zabezpieczonych przez złocienieckich policjantów.

W piątek policjanci z Referatu Prewencji z Komisariatu Policji w Złocieńcu dostali informację, że w jednym ze złocienieckich garaży znajduje się grupa młodzieży, która może być w posiadaniu nielegalnych substancji odurzających. Funkcjonariusze udali się na miejsce i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie znaczne ilości narkotyków.

W trakcie sprawdzenia 25 – letni mieszkaniec Złocieńca miał przy sobie ponad 22 gramy amfetaminy i prawie 2,5 grama marihuany. Przy jego koledze policjanci ujawnili prawie 24 gramy amfetaminy, a w toku przeszukania mieszkania jednego z mężczyzn ujawniono przyrządy mogące służyć do nielegalnego wytwarzania środków odurzających.

Następnego dnia patrol w tym samym składzie wspólnie z policjantami ze złocienieckiego Referatu Kryminalnego ujawnili kolejne narkotyki i zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Złocieńca. Przy mężczyźnie ujawniono łącznie blisko 13 gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci ujawnili przyrządy mogące służyć do nielegalnego przetwarzania narkotyków.

Wszystkim zatrzymanym mężczyznom przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających oraz dokonano tymczasowego zajęcia mienia w kwocie łącznie 4000 zł.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
    loading...
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto