Hosso w Drawsku już w kwietniu. Wiemy jakie sklepy i usługi będą w drawskiej galerii handlowej

  • Napisane przez  DSI
Grafika: galeriahosso.pl Grafika: galeriahosso.pl

Hosso  w Drawsku Pomorskim jest już praktycznie na ostatnim etapie inwestycji. Trwają nabory pracowników do poszczególnych sklepów.

Prawdopodobnie nowe centrum będzie otwarte na zakończenie pierwszego kwartału 2019 roku. Lokale są już wydawane najemcom

Jak informuje retailnet.pl galeria Hosso w Drawsku Pomorskim stanowi połączenie centrum handlowego z bogatą ofertą gastronomiczną oraz rozrywkową. W centrum znajdować się będzie salon Neonet z ofertą sprzętu AGD, RTV, sprzętu komputerowego, fotograficznego oraz GSM. W Hosso obecna będzie również sieć Pepco z odzieżą oraz produktami do domu w niskich cenach, oraz sklep KiK. Ofertę drogeryjną zapewni dominujący na rynku Rossmann, natomiast w odzież sportową klienci będą mogli zaopatrzyć się w sklepach 4F lub Martes Sport, który oferuje także sprzęt sportowy. Nie zabraknie marek modowych, jak Sinsay czy Top Secret, ponadto w galerii pojawi się salon marki obuwniczej CCC. Na terenie centrum Hosso znajdzie się także kręgielnia oraz rozbudowana nowoczesna strefa food court.

Założenie firmy jest takie, że galeria ma oferować oprócz oferty handlowej miejsca do spotkań. Inwestor liczy też na stacjonujących żołnierzy z jednostek NATO.

Przy galerii będzie parking na 120 pojazdów, a sama galeria będzie miała około 10 tys. metrów kwadratowych. Budynek ma 3 piętra.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto