Zobaczcie jak w Świerczynie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  • Napisane przez  Maciej Słomka
Zobaczcie jak w Świerczynie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Po raz 11 w Świerczynie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy .Po raz 11 mieszkańcy naszych miejscowości stawili się bardzo licznie i wsparli Fundację . Głównym organizatorem 27 Finału WOŚP był sztab działający przy ZS w Świerczynie. Nauczyciele i uczniowie z wielkim sercem i zaangażowaniem pracowali od wielu dni, przygotowując wystrój sali i program artystyczny. Nie byli jedynymi, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego wydarzenia. Grała z nami Rada Sołecka wsi Świerczyny , Rada Rodziców ZS, przedstawiciele Stowarzyszenia Nasza Świerczyna , OSP w Świerczynie, UKS Lider i wielu innych ludzi .27 finał  był owocem współpracy wielu osób,  tworzących serdeczną i miłą atmosferą , a temperatura panująca na sali była zasługą gorących ,wielu , wielu  serc. Bardzo DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM , którzy wsparli nasz sztab !!!

 Nasza Społeczność to wyjątkowi ludzie , obdarzeni współczuciem ,wrażliwi na potrzeby innych , dlatego też z ogromnym oddaniem ofiarowali tyle ile mogli. A była to niebagatelna kwota 12.600 zł . Jest to najwyższa kwota jaką zebraliśmy do tej pory. Jesteśmy niewielką miejscowością,  dlatego hojność i zaangażowanie mieszkańców jest warte podkreślenia.

To wszystko jednak blaknie w obliczu, ogromnej tragedii jaką jest śmierć Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza , orędownika Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 Składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej