Licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Czaplinka

  • Napisane przez  UM Czaplinek
Licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Czaplinka

Szanowni Mieszkańcy,jak co roku Gmina Czaplinek organizuje internetową aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje już ruszyły i są dostępne poprzez witrynę Allegro. W tym roku można licytować następujące przedmioty:

- zestaw biżuterii dla odważnej, pragnącej się wyróżniać kobiety, wykonany i przekazany przez mieszkankę Czaplinka. Zestaw składa się z kolii, kolczyków i bransoletki. Biżuteria wykonana jest techniką ręcznego haftu sutasz (soutache) ze sznurków pega, różnej wielkości perłowych koralików oraz drobnych koralików TOHO, od spodu podszyta ekoskórą w kolorze écru. Kolia i bransoletka posiadają regulowane zapięcia.

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-bizuterii-dla-niezwyklej-kobiety-i8705242

- voucher pobytowy na jeden nocleg dla dwóch osób z kolacją i śniadaniem w Hotelu Pałac Siemczyno do wykorzystania po uprzednim ustaleniu terminu do 30.04.2019. Pałac Siemczyno, znajdujący się w miejscowości o tej samej nazwie w odległości ok. 9 km od Czaplinka kryje się pośród osiemnastowiecznego parku, którego najcenniejszym i najpiękniejszym elementem jest zabytkowa aleja grabowa. Jest to z pewnością miejsce, w którym każdy będzie mógł się oderwać od codzienności i przenieść na chwilę do epoki baroku. W ramach Vouchera otrzymają Państwo: kolację, jeden nocleg w komfortowo wyposażonym pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

https://charytatywni.allegro.pl/voucher-pobytowy-palac-siemczyno-i8705449

- kilim ręcznie utkany na krosnach w Żelisławskim Zapiecku. Kilim wykonała i przekazała pani Irena Klas. Wymiary: 150 cm x 70 cm

https://charytatywni.allegro.pl/kilim-recznie-tkany-na-krosnach-i8705782

- książka autorstwa Adriana Banachowicza „Domowe piwo. Podręcznik początkującego piwowara” przekazana na aukcję przez pana Jarosława Tarnowskiego. Twarda okładka, barwne fotografie, przepisy i receptury. Wymiary 24 cm x 19,5 cm.

https://charytatywni.allegro.pl/ksiazka-domowe-piwo-podrecznik-poczatkujacego-pi-i8705980

- książka autorstwa Jarosława Leszczełowskiego „W krainie legend Pojezierza Drawskiego” przekazana na aukcję przez pana Jarosława Tarnowskiego. Legendy są w trzech wersjach językowych (polska, angielska, niemiecka). Twarda okładka, barwne ilustracje autorstwa Elżbiety Kordek. Wymiary 24 cm x 30 cm.

https://charytatywni.allegro.pl/ksiazka-w-krainie-legend-pojezierza-drawskiego-i8706028

- poradnik „Pierwsza pomoc” autorstwa Adama Mikołajczyka przekazany na aukcję przez współautora książki pana Jarosława Tarnowskiego. Dzięki tej książce można dowiedzieć się jak postępować w przypadku krwotoku, omdlenia, złamania, zawału serca, oparzenia, zadławienia i uratować komuś życie. Twarda okładka, ilustracje. Wymiary: 21 cm x 28 cm. Osoba, która wygra licytację otrzyma osobistą dedykację pana Jarosława Tarnowskiego

https://charytatywni.allegro.pl/ilustrowany-poradnik-pierwsza-pomoc-i8706046

-ceramiczna, szkliwiona figurka anioła ręcznie wykonana i przekazana na licytację przez panią Krystynę Masiukiewicz. Wysokość: 40 cm

https://charytatywni.allegro.pl/ceramiczna-figurka-aniola-i8706739

-trofea (medale i statuetki) zdobyte przez czaplineckiego kolarza Jana Dymeckiego w 2018 roku podczas wyścigów kolarskich na dystansie MEGA w kategorii 6+.

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-trofeow-zdobytych-przez-pana-jana-dymeckieg-i8706937

- 2 zestawy gadżetów, ufundowanych przez Nadleśnictwo Czaplinek. W zestawie znajduje się piękny kalendarz ścienny „Malowniczy las” ze zdjęciami zwierząt w ich naturalnym środowisku, kubek z wizerunkiem małej sarny, notes w drewnianych okładkach na spirali i wysokiej jakości ciemnozielona koszulka POLO rozmiar M z naszywką „Przyjaciel lasu” oraz logo Nadleśnictwa. Do zestawów dołączona jest ekologiczna torba bawełniana z długimi uchwytami z ciemnozielonym nadrukiem liści układających się w kształt serca.

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-gadzetow-nadlesnictwo-czaplinek-i8711068

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-gadzetow-nadlesnictwo-czaplinek-i8711134

-zestaw gadżetów, ufundowanych przez Nadleśnictwo Czaplinek. W zestawie znajduje się piękny kalendarz ścienny „Malowniczy las” ze zdjęciami zwierząt w ich naturalnym środowisku, kubek z wizerunkiem małej sarny, notes w drewnianych okładkach na spirali i wysokiej jakości jasnonozielona koszulka POLO rozmiar M z naszywką „Przyjaciel lasu” oraz logo Nadleśnictwa. Do zestawu dołączona jest ekologiczna torba bawełniana z długimi uchwytami z ciemnozielonym nadrukiem liści układających się w kształt serca.

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-gadzetow-nadlesnictwo-czaplinek-i8711188

-zestaw gadżetów, ufundowanych przez Nadleśnictwo Czaplinek. W zestawie znajduje się kubek z wizerunkiem małej sarny, notes w drewnianych okładkach na spirali i wysokiej jakości jasnozielona koszulka POLO rozmiar M z naszywką „Przyjaciel lasu” oraz logo Nadleśnictwa. Do zestawu dołączona jest ekologiczna torba bawełniana z długimi uchwytami z ciemnozielonym nadrukiem liści układających się w kształt serca.

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-gadzetow-nadlesnictwo-czaplinek-i8711221

-dwa kalendarze, ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Czaplinku. W zestawie znajduje się terminarz w bordowej oprawie oraz kalendarz trójdzielny do powieszenia na ścianę. Oba przedmioty są opatrzone logo banku SGB.

https://charytatywni.allegro.pl/zestaw-kalendarzy-bank-spoldzielczy-i8711320

- Trzy 1200 g słoje miodu (z pyłkiem kwiatowym, faceliowy i gryczany) z pasieki Państwa Bondaruków. Miód ten wytwarzany jest pod marką „Miody Pojezierza Drawskiego”, które niedawno zostały wpisane na listę Produktów Tradycyjnych Województwa Zachodniopomorskiego. Miód na aukcję przekazali Państwo Bondarukowie, właściciele Gospodarstwa Pasiecznego „Maja” z Czarnego Wielkiego w gminie Czaplinek.

https://charytatywni.allegro.pl/miod-faceliowy-i8706985

https://charytatywni.allegro.pl/miod-gryczany-i8707015

https://charytatywni.allegro.pl/miod-z-pylkiem-kwiatowym-i8706976

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto