2019-01-13 Finał WOŚP w Złocieńcu

  • Napisane przez  SZTAB w Złocieńcu
2019-01-13 Finał WOŚP w Złocieńcu

Już w niedzielę 13 stycznia spotykamy się podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Przez cały dzień wolontariusze zbierać będą do puszek na sprzęt ratowniczy dla dzieci. Od godziny 11.00 na rynku zapraszamy na pyszne kiełbaski z grilla, ciepłe napoje oraz ciasta – będzie również pokaz motocykli oraz sprzętu strażackiego. 
Dla spragnionych wrażeń, Złocienieckie Morsy zapraszają na wspólne morsowanie – WOŚP-owe wejście do wody odbędzie się o godz. 13.00 na Wyspie Ostrów nad jez. Siecino (baza WOPR). Morsom towarzyszyć będą wolontariusze z puszkami. 


Po południu widzimy się w sali widowiskowej ZOK – tradycyjnie już licytować będziemy gadżety WOŚP-owe i przedmioty podarowane przez mieszkańców. Zachęcamy również do udziału w loterii fantowej. Czynna będzie nasza kawiarenka WOŚP-owa ze słodkościami i napojami, przygotowaliśmy też nowość – kącik dziecięcy! Nie zabraknie malowania buziek, wspólnego rysowania i innych atrakcji. Spotkanie w sali widowiskowej to również okazja do obejrzenia występów artystycznych i sportowych w wykonaniu mieszkańców, a także uczestniczenia w pokazie pierwszej pomocy organizowanym przez naszych niezastąpionych ratowników WOPR  O godzinie 20.00 jak co roku spotkamy się na rynku, by wspólnie z Burmistrzem Złocieńca odpalić Światełko do Nieba. Czy uda nam się pobić zeszłoroczny rekord zbiórki? Bądźcie z nami!

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto