Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wspólne kolędowanie podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z życia”

  • Napisane przez  Monika Rudzińska

Grudzień to nie tylko czas świątecznych przygotowań, pogoni za prezentami, ale także czas na świętowanie i wspólne spędzanie czasu z bliskimi. Podtrzymując tradycję i świąteczny klimat 20 grudnia br. Stowarzyszenie "Radość z Życia" zorganizowało magiczny koncert kolęd i pastorałek w Wałeckim Centrum Kultury w trakcie, którego wszyscy wspólnie radośnie kolędowali, śpiewając i grając na instrumentach. Wyjątkowy występ swoją obecnością uświetnił również Święty Mikołaj, który pojawiając się na scenie, obdarował dzieci upominkami, sprawiając im wielką radość.

Wspólne kolędowanie podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z życia”

Dla wszystkich chętnych kolędników 21 grudnia odbył się również wyjątkowy Koncert Bożonarodzeniowy w Kościele pw. Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Drawsku Pomorskim. W świątecznej, nastrojowej scenerii, w otoczeniu choinki, blasku lampek oraz świątecznych dekoracji podopieczni wraz z terapeutami Stowarzyszenia wspólnie wystąpili na scenie, wykonując kolędy. Radosny czas spędzony wśród bliskich przy blasku choinki sprawiły, że świąteczny klimat udzielił się wszystkim uczestnikom koncertu.

Wspólne kolędowanie podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z życia”

Podczas Bożonarodzeniowych koncertów nie mogło zabraknąć również serdecznych życzeń, na które każdy zasługuje. Święta Bożego Narodzenia to doskonały czas by podziękować w szczególności tym, którzy okazują swoją dobroć innym. Na takie podziękowania i najserdeczniejsze życzenia zasługują bez wątpienia terapeuci ze Stowarzyszenia „Radość z życia”, którzy każdego dnia wywołują uśmiech na twarzach swoich podopiecznych.

Wspólne kolędowanie podopiecznych Stowarzyszenia „Radość z życia”

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze. Dużo zdrowia, pozytywnych zdarzeń i wraz z pierwszą gwiazdką spełnienia marzeń!

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej