Finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „BARWY LASU”

  • Napisane przez  Aneta Olszacka
Finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „BARWY LASU”

W piątek 14 grudnia w Galerii Pałacowej (w pałacu  w Kaliszu Pomorskim) odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Barwy lasu”, który zorganizowany został przez Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim.

Konkurs był jednym z działań realizowanych w ramach zadania „KALISZ POMORSKI-BLIŻEJ NATURY” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Inicjatywę wspierali również Burmistrz Kalisza Pomorskiego , Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim, Nadleśnictwo Kalisz Pomorski, Nadleśnictwo Mirosławiec, Pracownia Krawiecka „Babette Style”.

Uroczystość otworzyła Aneta Olszacka- z-ca dyrektora M-GOK w Kaliszu Pomorskim, która po powitaniu  przybyłych laureatów konkursu, instruktorów i nauczycieli, rodziców, a także sponsorów konkursu przystąpiła do wręczania nagród i dyplomów, w czym pomogli pan Paweł Kulbacki – Przewodniczący Rady Miejskiej w Kaliszu Pomorskim, pani Elżbieta Zydorek – v-ce prezes BS w Kaliszu Pomorskim i pan Michał Dubiał – przedstawiciel Nadleśnictwa Mirosławiec. 

W tym roku do Kalisza Pomorskiego przybyli laureaci z Choszczna, Złocieńca, Pomierzyna, Lęborka, Świnoujścia, Goleniowa i Miastka. Uroczystość zakończyła się oficjalnym otwarciem wystawy pokonkursowej i niespodzianką muzyczną przygotowaną przez zespół Music Trio.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto