Biorąc kredyt warto korzystać z pomocy Eksperta Finansowego. W Złocieńcu z jego usług skorzystają Państwo w placówce Open Finance.

  • Napisane przez  Artykuł partnera
Pan Janusz Hałuszczyk zaprasza do Złocieńca - do placówki Open Finance przy ul. 3 Pułku Piechoty 33 Pan Janusz Hałuszczyk zaprasza do Złocieńca - do placówki Open Finance przy ul. 3 Pułku Piechoty 33

Rynek usług finansowych i ubezpieczeniowych w Polsce, podobnie jak inne dziedziny gospodarki, charakteryzuje dziś konkurencyjność i nasycenie. Klient planujący pozyskanie środków na realizację bieżących planów jak: zakup mieszkania, samochodu, sfinansowanie remontu czy zakupu dowolnego ubezpieczenia, aby uniknąć nadmiernych kosztów, musi  wygospodarować kilka dni na odbycie spotkań w różnych bankach, żeby ustalić najkorzystniejsze dla niego warunki cenowe.

W tym miejscu nasuwa się pytanie: czy faktycznie zawsze tak to musi wyglądać?

Okazuje się, że niekoniecznie, bo wolny rynek i możliwości wyboru spośród niezliczonych ofert, którymi jesteśmy codziennie zasypywani, doprowadziły do powstania i rozwoju firm, które za swoją misję obrały nieodpłatną pomoc w wyszukiwaniu rozwiązań finansowych najbardziej dopasowanych do oczekiwań i możliwości każdego Klienta. Nie musimy już biegać od banku do banku, żeby ustalić który z nich ma w ofercie odpowiedni kredyt i na jakich warunkach go nam udzieli.

Każdy z nas ma własną specjalizację zawodową i nie ma obowiązku wiedzieć,  jaką kwotę pożyczy mu bank, jeśli planuje zakup mieszkania lub budowę domu, znając w przybliżeniu koszt przedsięwzięcia? Podobnie sytuacja wygląda, jeśli potrzebujemy większej lub mniejszej ilości gotówki na sfinansowanie nauki dziecka na studiach czy nawet zakupu mieszkania w miejscu gdzie studiuje.  

W erze różnych porównywarek internetowych, zestawiających ze sobą na przykład oferty dostępnych na rynku ubezpieczycieli, możliwość uzyskania dostępu w jednym miejscu do ofert 19 największych w Polsce banków, 23 Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz pomocy Eksperta Finansowego przy wypełnieniu i złożeniu najczęściej w kilku instytucjach niezbędnych dokumentów, warta jest rozważenia, choćby po to by zaoszczędzić czas i nerwy. Wizyta w placówce do niczego nie zobowiązuje, a Klient nic nie płaci za pomoc – to bank wynagradza Eksperta za jego pracę, kiedy już wypłaci kredyt.

Biorąc kredyt warto konsultować się bezpośrednio z Ekspertem Finansowym. Taki właśnie jest w Złocieńcu.

Jedna z takich placówek pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego otworzyła się  na przełomie listopada i grudnia w Złocieńcu przy ul. 3 Pułku Piechoty 33, pod marką Open Finance. Lokalizacja w centrum miasta przy głównym ciągu pieszym i drogowym zapewnia swobodny dostęp, także osobom niepełnosprawnym, a duży parking stanowi dodatkowy atut.

Ewolucja usług sektora finansowego sprawiła, że jako Klienci zyskujemy możliwość w trakcie jednego spotkania zapoznania się bezpłatnie z ofertą wielu banków i Towarzystw Ubezpieczeniowych.  Możemy poznać także, przedstawione zrozumiałym językiem, odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu oferowanych produktów.

Nie musimy już przekopywać  wielu źródeł w Internecie, czy podręczników ekonomii, tracąc cenny czas. Wystarczy skorzystać z pomocy wykwalifikowanego Eksperta. Wyręczy on nas w wielu formalnościach - szczególnie przy kredycie hipotecznym - od momentu złożenia wniosku kredytowego do podpisania właściwej umowy o kredyt z wybranym bankiem.

Często wychodzimy z założenia, że wiedza z dziedziny finansów to przecież nie jest czarna magia i po zapoznaniu się z informacjami, chociażby w Internecie spokojnie sami damy sobie radę z zawiłościami procedur bankowych.  Jednak czy odwiedzając kolejne banki i składając wnioski kredytowe każdy z nas, jako potencjalny kredytobiorca będzie wiedział, dlaczego jeszcze wczoraj zdolność kredytowa w banku X była na kwotę Y, a kolejnego dnia jest już na kwotę niższą mimo tego, że zarabiamy nadal tyle samo i nie zaciągnęliśmy nowego kredytu?

"Sam spotkałem się z taką sytuacją i o jej wyjaśnienie zapytałem Pana Janusza Hałuszczyk" - właściciela wspomnianej placówki Open Finance:

„Każdy wniosek kredytowy może mieć wpływ na obniżenie naszej zdolności kredytowej i powodować każdorazowo gorsze warunki cenowe takiego produktu. Banki korzystają ze wspólnej bazy zapytań dotyczącej klientów kredytowych a widząc liczne zapytania mogą je potraktować jako powód do obniżenia oceny Klienta" – wyjaśnia Pan Janusz.

Biorąc kredyt warto konsultować się bezpośrednio z Ekspertem Finansowym. Taki właśnie jest w Złocieńcu.

Wstępna ocena zdolności kredytowej na podstawie ofert kilku banków jeszcze przed złożeniem wniosku kredytowego nie powoduje  konsekwencji jakie Pan opisał. Korzystając z dostępnych narzędzi jestem w stanie, po przeprowadzeniu wywiadu z Klientem przedstawić najkorzystniejszą dla niego ofertę i dopiero wtedy złożyć właściwy wniosek w wybranym banku.

Zdarza się czasem, że Klient ma niewystarczającą zdolność kredytową w stosunku do potrzebnej kwoty – proponuję wtedy alternatywne rozwiązania mogące zwiększyć szansę na otrzymanie kredytu lub pożyczki. Pomocne może okazać się, na przykład zamknięcie nieużywanej karty kredytowej o której istnieniu zapomnieliśmy. Każdy przypadek jest inny i każdy wymaga indywidualnych rozwiązań” – kończy Pan Janusz.

Decyzję czy zechcą Państwo skorzystać z usług oferowanych w należącej do Pana Janusza Hałuszczyk placówce Open Finance w Złocieńcu oczywiście pozostawiam Państwu.

Wskazane wyżej przykłady potwierdzają, że nie mamy obowiązku znać się na wszystkim i jeśli ktoś może nam nieodpłatnie pomóc przebrnąć przez gąszcz formalności i ofert, które w końcowym efekcie ułatwią nam życie, może warto zastanowić się na takim rozwiązaniem?

Dane kontaktowe:

  • Open Finance

  • ul. 3 Pułku Piechoty 33, Złocieniec

  • tel. 795 966 740

Oddział czynny od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Oferta: bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych, pożyczek pozabankowych, kredytów firmowych, leasingów oraz ubezpieczeń na życie, majątkowych i komunikacyjnych.

Dodatkowe informacje

  • Zabacz na mapie:
  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto