Malutką i chorą Liliannę wspierają dzieci i dorośli z całego świata

  • Napisał 
Pozdrowienia ze szkoły z Ostrowic dzięki nauczycielce Mirelli Bany Pozdrowienia ze szkoły z Ostrowic dzięki nauczycielce Mirelli Bany

O malutkiej i bardzo chorej Liliance informowaliśmy nie tak dawno na DSI. Uruchomiona została w tym czasie zbiórka dla dziewczynki.

Zasięgi jakie osiągnęły informacje o chorej mieszkance drawska osiągnęły pułap 100 tys. w ciągu pierwszych kilku dni.

Licytacje

Od tego czasu bardzo dużo się zadziało. Społeczeństwo Drawska Pomorskiego się mocno przejęło 14-miesięczną dziewczynką. Wolontariusze i stowarzyszenia postanowiły pomóc. Stowarzyszenie Orliczek uruchomiło licytacje. A fanty, usługi na licytację przekazuje tyle osób, że trudno byłoby wymienić wszystkich.

Ruszyły zbiórki

Pierwszą zbiórką która została uruchomiona jest ta na zrzutka.pl. Do dziś zebrano tam już niespełna 10 000 zł. W tym czasie uruchomiona została zbiórka na portalu siepomaga.pl. Jest jeszcze tam niewiele. Zapraszamy Was choć do symbolicznego wpłacenia 10 zł.

Słowa otuchy płyną z całego świata

To niezwykłe jak potrafimy wspierać. Nie tylko finansowo, ale również emocjonalnie. Imię Lilianna powstało od słowa "lilium" czyli lilia. W starożytnym Rzymie kwiat ten uchodził za symbol nadziei, a chrześcijaństwie oznacza niewinność i czystość.

Otuchy dodają zdjęcia które przesyłane są z różnych zakątków powiatu, a także świata. Dzieci i rodzice rysują lilie, które symbolizują wsparcie i pozdrawiają małe dziecko i jej rodziców.

Zapraszamy Was do tej akcji. Jeśli chcecie możecie otagować Wasze posty ze wsparciem na fb #MalutkaLilianna a wtedy na pewno je odnajdziemy i pokażemy małej dziewczynce i jej rodzicom.

 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto