Jak powstają muzyczne obrazy - zobacz

  • Napisane przez  Maciej Słomka
Jak powstają muzyczne obrazy - zobacz

W sali gra relaksacyjna muzyka, uczestnicy leżą na papierowych płachtach, w dłoniach trzymają kolorowe kredki. Ciepły głos pani Doroty zaprasza do wsłuchania się w melodie i „rysowania” dźwięków…

Po dłuższej chwili powstają muzyczne obrazy.

Tak  przebiegały warsztaty plastyczne organizowane przez stowarzyszenie „Nasza Świerczyna” pod nazwa „Qlturka na wsi”.  Skierowane były do dzieci i rodziców, a celem ich jest umacnianie i pogłębianie więzi rodzinnych, wymiana doświadczeń i umiejętności, a przede wszystkim rozwijanie kreatywności . Każdy z uczestników może bez ograniczeń  rozwijać swój talent , nikt nie jest oceniany, każda praca jest ciekawa i ważna .

Rodzice i dzieci wspólnie malują , rysują , bawią się.  Jest to świetny sposób na oswajanie różnych, nowych emocji, budowanie pewności siebie. Spędzając czas razem dzielą się doświadczeniami i kolekcjonują wspólne przeżycia.

Projekt realizowany jest w ramach programu „Działaj Lokalnie „ finansowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto