Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Koncert „Wieczornica dla Niepodległej”

  • Napisane przez  Aneta Olszacka

W niedzielne popołudnie dnia 25 listopada 2018 r.  w Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbyła się Wieczornica dla niepodległej

Sala widowiskowa dzięki artystom wypełniła się niesamowitą atmosferą, a najwierniejsi fani sekcji  wokalnej działającej w Ośrodku Kultury w kaliszu Pomorskim dopisali. Najpierw najmłodsza wokalistka Aleksandra Laska, wspaniale zaśpiewała piosenkę „Co to jest niepodległość” wprowadzając klimat zadumy i niezwykłego patriotyzmu. Następnie zespół połączonych sił wszystkich uczestników sekcji wokalnej działającej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury pod kierownictwem Bartka Michalczyka, zabrał publiczność w muzyczną podróż po historii naszego kraju.

Cudowne utwory przeplatane poezją i prozą dały widzom ogromną dawkę emocji. Owacjami na stojąco nagrodzili 1,5 godzinne występy wielopokoleniowego zespołu, którego skład tworzyli: zespół dziecięcy Wesoła Gromada, zespół Violki i zespół My Emeryci. Co ciekawe, wszyscy wokaliści wykazali wiele własnej inwencji, by przygotować stroje pasujące do patriotycznego charakteru koncertu. Dzieci i dorośli wystąpili w oryginalnych strojach i mundurach, co dało słuchaczom jeszcze ciekawszy odbiór przekazywanej treści. 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej