Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ostatnie posiedzenie Zarządu kadencji 2014-2018

  • Napisane przez  SP

23 listopada odbyło się 222. posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Było to ostatnie posiedzenie Zarządu w kadencji 2014-2018.

Tematy rozpatrywane na posiedzeniu dotyczyły podjęcia decyzji w sprawie wygaszenia trwałego zarządu przysługującego Zarządowi Dróg Powiatowych, wyrażenia zgody na odpłatne przekazanie do stacji demontażu pojazdu, który zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego stał się własnością Powiatu Drawskiego oraz udzielenia prawa dysponowania do nieruchomości stanowiących własność Powiatu Drawskiego.

Ponadto podjęto uchwałę w sprawie przyznania pomocy zdrowotnej dla emerytowanej nauczycielki ZSP w Drawsku Pomorskim oraz uchwałę w sprawie zmian w budżecie w roku bieżącym. Opiniowano również projekt uchwały Rady Powiatu zmieniający uchwałę w sprawie uchwalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Drawski.

Zarząd Powiatu Drawskiego w osobach: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski(Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu) serdecznie dziękuje mieszkańcom powiatu drawskiego za możliwość pracy i zaufanie.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej