Jest pasja, jest moc

  • Napisał 
Nakładanie farby przez uczestników warsztatów na wycięte wyrzynarką formy Nakładanie farby przez uczestników warsztatów na wycięte wyrzynarką formy

„Decupage, shabbychic-moja pasja” to tytuł projektu, który jest realizowany w złocienieckiej filii Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy-Ośrodka Rehabilitacyjno-Kulturalnego w Drawsku Pomorskim.

Realizatorem projektu jest grupa nieformalna pracowników Ośrodka tj. Grażyna Dudka, Agnieszka Szklarz oraz Katarzyna Mularczyk. Głównym celem projektu jest nauka posługiwania się wyrzynarką, szlifierką, a także zapoznanie z techniką ozdabiania przedmiotów decupage, shabbyschic, suchego pędzla i sznurkiem. W realizacji projektu biorą udział uczestnicy Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy oraz członkowie Związku Emerytów i Rencistów ze Złocieńca.

Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ośrodka Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Drawskiego.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto