O zdrowym żywieniu z uczniami z podstawówki

  • Napisane przez  Iwona Kucharska.
O zdrowym żywieniu z uczniami z podstawówki

22 października nauczycielki przedmiotów zawodowych Mariola Kaliszan- Karpińska i Beata Kucharczyk wraz z uczniami technikum hotelarskiego Kingą Markowską, Wiktorią Skrobacką i Hubertem Turowskim przeprowadziły zajęcia warsztatowe z zakresu zasad zdrowego żywienia z udziałem uczniów klasy 2 w Szkole Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim.
Podczas zajęć uczniowie zostali zapoznani z piramidą zdrowia i aktywności fizycznej, poznali zasady komponowania zdrowego śniadania i innych posiłków oraz wartości odżywcze wybranych produktów żywnościowych. Drugoklasiści wykazali się wykazali się wiedzą dotyczącą zdrowego żywienia a zajęcia praktyczne z zastosowaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych poszerzyły dotychczasowe wiadomości.


Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły w podziękowaniu za przeprowadzone zajęcia otrzymali piękne, własnoręcznie wykonane przez dzieci zakładki do książek.
Zajęcia propagujące zasady zdrowego żywienia zostały przeprowadzone w ramach programu profilaktycznego „Razem po zdrowie”.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto