Zbiórka dla chorej Gabrysi. Ale to wciąż za mało. Potrzebny 1 mln zł. Tak 1 000 000 zł. Zobacz jak walczy o nią cała społeczność.

  • Napisał 
Fot. Rodzice, Beata Schneider Fot. Rodzice, Beata Schneider

Mała Gabrysia Rękawek, która mieszka w Cybowie i ma 14 miesięcy walczy ze złośliwym nowotworem Neuroblastom.
Jak dowiadujemy się z pomagam.pl rodzice muszą zebrać „1 000 000 zł aby Gabrysia mogła dostać ostatni etap chemii, który jest nierefundowany przez NFZ POMÓŻCIE NAM RATOWAC NASZĄ CÓRECZKĘ. Ostatni etap chemii jest tylko podawany w Krakowie.”

Sąsiedzka pomoc

Przez sąsiedzką pomoc rozumiemy całą gminę Kalisz Pomorski. Dla przykładu 27 grudnia od godziny 9:00 przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim będzie można oddać krew.
Wchodząc do ambulansu proszę podawać imię i nazwisko 1,5 rocznej Gabrysi Rękawek – dodamy że małej dziewczynki krew można oddać nie tylko wtedy, ale w całym kraju podając jej imię i nazwisko.

16 października Szkolne Koło Wolontariatu w SP Kalisz Pomorski zorganizowało sprzedaż wypieków. Dochód z akcji, w wysokości 1170 zł, uczniowie przekazali na leczenie dziewczynki.

Wielka kwesta dla Gabrysi

Dzisiaj, 28 października rozpoczęła się wielka kwesta dla Gabrysi. Mieszkańcy zorganizowali „kiermasz ciasta przy niedzieli”.
Od godziny 13. na kaliskim targowisku odbyła się akcja charytatywna, w ramach której zorganizowano sprzedaż ciast, tostów i gorących napojów. Była też loteria fantowa.
Efekt – zebrano prawie 14.000 tys. złotych w ciągu 2 godzin. Organizatorzy zapowiadają dalszą zbiórkę już w środę. Odbędzie się podczas meczu charytatywnego CALISIA – KP DRAWSKO o godzinie 17. Do akcji dołączy również drużyna BŁĘKITNI Pomierzyn.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Moje konto