Bo nauczyciel jest kapitanem - Dzień Edukacji Narodowej w Pomierzynie

  • Napisane przez  M. Kawecka
Bo nauczyciel jest kapitanem - Dzień Edukacji Narodowej w Pomierzynie

„Bo nauczyciel jest kapitanem, co na okręcie świata płynie wraz z nami przez szkolne lata”- takie motto przyświecało tegorocznej akademii szkolnej w Szkole Podstawowej w Pomierzynie z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.
Na uroczystość, przygotowaną przez uczniów, zaproszono wszystkich pracowników szkoły oraz Burmistrza Kalisz Pomorskiego.
Na pierwszy rzut oka było widać, że 15 października w naszej szkole to wyjątkowy dzień, bo uczniowie przyszli ubrani na galowo, zachowywali się jakoś spokojniej, a i na ustach pracowników błąkał się przez cały dzień uśmiech.
Punktualnie w południe wszyscy zebrali się się w świetlicy, aby obejrzeć przygotowany program artystyczny w wykonaniu członków zespołu teatralnego „Małe Dionizje”. Młodzi aktorzy bardzo się starali, by wypaść jak najlepiej, a gorące brawa, jakie otrzymali, były dowodem na to, że występ się podobał.


Podczas uroczystości zabrała również głos dyrektor Joanna Kulesza, która złożyła gratulacje pracownikom obchodzącym swój jubileusz. Pracowniczy oraz Burmistrz Kalisz Pomorskiego Michał Hypki, który złożył jeszcze raz życzenia wszelkiej pomyślności naszym nauczycielom i pracownikom.
Po uroczystości uczniowie udali się do domów korzystać z pięknej pogody, a goście i gospodarze spotkali się przy filiżance pachnącej kawy okraszonej ciasteczkiem.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto