Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policja "mężczyzna był tak pijany, że nie mógł o własnych siłach wysiąść z samochodu"

  • Napisane przez  st. sierż. Karolina Żych
Fot. Polcja Fot. Polcja

Szybkie działania dwóch mieszkańców Złocieńca doprowadziły do zatrzymania pijanego mężczyzny, który uszkodził wysepkę dzielącą przejście dla pieszych. Nieodpowiedzialnym kierowcom funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy, a ich sprawy zostaną skierowane do Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim.

Miniony weekend znów był dowodem na to, jak wielu nieodpowiedzialnych kierowców wsiada za kółko każdego dnia. W sobotę około godziny 19:00 w Złocieńcu na ulicy 5 -go Marca dwóch mężczyzn było świadkiem, jak kierujący samochodem marki VW Golf wjechał na oznakowane przejście dla pieszych uszkadzając wysepkę.

Mężczyźni podbiegli do samochodu, aby udzielić pomocy kierującemu. Okazało się, że mężczyzna był tak pijany, że nie mógł o własnych siłach wysiąść z samochodu. Świadkowie zabrali kluczyki od auta i wezwali Policję. Po przebadaniu okazało się, że 43 – letni mieszkaniec Lublina miał prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wypadki

Do równie niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy doszło w piątek około godziny 15:00 na drodze Skąpe – Stare Worowo. Kierujący Passatem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na szczęście mężczyzna jechał sam i nie doznał żadnych obrażeń ciała. Jak się okazało po przebadaniu, 48 – latek prowadził auto mając prawie 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wypadki

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej