Intermarche Drawsko


Motor Trade Insurance – kiedy warto je mieć?

  • Napisane przez  insurancefactory.co.uk
Motor Trade Insurance – kiedy warto je mieć?

W każdy zawód wpisane jest mniejsze lub większe ryzyko, tym bardziej z branży motoryzacyjnej. Jeśli w ramach wykonywanych obowiązków kilka godzin dziennie spędzasz za kierownicą lub bierzesz odpowiedzialność za pojazdy należące do osób trzecich, może Ci się przydać ubezpieczenie na nieprzewidziane okoliczności związane z wykonywanym zawodem.

Motor Trade to ubezpieczenie stworzone z myślą o biznesach obarczonych ryzykiem związanym z pojazdami. Polisa skierowana jest do właścicieli m.in. warsztatów samochodowych, hoteli, lakierników, blacharzy i mechaników samochodowych, jak również handlarzy. I choć inwestycja w specjalistyczną polisę nie jest obowiązkiem każdego z nich, to warto ją poczynić by uchronić się od odpowiedzialności materialnej za wyrządzone szkody.

Jak działa Motor Trade Insurance?

Specjalistyczne ubezpieczenia takie jak Motor Trade (więcej szczegółów tutaj: https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance) skierowane jest do wszystkich tych, których działalność zawodowa obejmuje bezpośredni kontakt z pojazdami mechanicznymi różnych typów. Polisa nie obejmuje pojazdu lecz osobę, która w chwili zajścia nieszczęśliwego wypadku go prowadziła.

Kto oferuje Motor Trade Insurance?

Ubezpieczenia Motor Trade znajdują się w ofercie firm takich jak Insurance Factory, specjalizujących się w ochronie klientów, których działalność związana jest z obsługą rynku pojazdów mechanicznych. Ceny usług ubezpieczeniowych są bardzo korzystne, a osoby powyżej 25 roku życia mogą otrzymać ciekawe zniżki decydując się na to ubezpieczenie.

Niestety w Polsce na ten moment na próżno szukać pakietów ubezpieczeniowych skrojonych na miarę potrzeb przedsiębiorców działających w branży motoryzacyjnej, ale coraz częściej można dostrzec inspiracje modą z Zachodu, jeśli chodzi o ubezpieczenia.

Co daje Motor Trade Insurance?

Osoby, które zdecydują się na zakup specjalistycznego ubezpieczenia dla przedsiębiorców, otrzymają odszkodowanie jeśli dojdzie do awarii pojazdu w trakcie jego pobytu w warsztacie lub podczas oczekiwania na sprzedaż. Ponadto polisa gwarantuje ubezpieczenie nie tylko pod kątem finansowym, ale też wizerunkowym. Choć klient, którego auto zostało uszkodzone, będzie miał żal do firmy, po otrzymaniu odszkodowania i usunięciu szkód będzie patrzył na daną firmę bardziej przychylnym okiem, a ryzyko wystawienia przez niego negatywnej opinii zostanie ograniczone do minimum.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto