Kolorowy zawrót głowy - dlaczego warto zamawiać plisy i rolety u producenta?

  • Napisane przez  sunplis.pl
Kolorowy zawrót głowy - dlaczego warto zamawiać plisy i rolety u producenta?

Każdy, kto kiedykolwiek przyglądał się systemom okiennym dostępnym w supermarketach budowlanych przyzna, że wybór jest raczej ograniczony. Dotyczy to zarówno rozmiarów, jak i kolorów… Dlatego zamiast sięgać po gotowe rolety czy plisy, lepiej zamówić system na wymiar. Można to zrobić za pośrednictwem Internetu lub bezpośrednio w siedzibie producenta.

Sprawdźmy, co oferuje producent z Bełchatowa…

Bełchatowska firma SUNPLIS jest producentem wysokojakościowych rozwiązań do okien. W ofercie posiada rolety i plisy (https://sunplis.pl/pl/content/23-rolety-i-plisy-belchatow), a także moskitiery. Zamówienia przyjmuje online i telefonicznie. Możemy je także składać drogą mailową.

Wystarczy krótki spacer po stronie internetowej firmy, żeby przekonać się jak uboga jest w zakresie systemów okiennych oferta większości popularnych sieci supermarketów budowlanych. Podczas gdy tam na półkach leżą plisy i rolety góra w trzech podstawowych rozmiarach, u producenta możemy zamówić produkt o dowolnym rozmiarze. Dlaczego to tak istotne? Wybierając rolety z systemem prowadnic musimy pamiętać o tym, że prowadnice przyklejamy do ramy okiennej. To sprawia, że nie możemy zamontować na oknie rolety, której szerokość jest dużo większa od szerokości szyby (optymalna szerokość rolety to szerokość szyby plus od 2 do 4 centymetrów). To samo dotyczy plisy, którą również montujemy do okna przy pomocy systemu prowadnic. Dodatkowo, posiadacze niestandardowo wysokich okien powinni zawsze sprawdzać długość materiału – może się bowiem okazać, że gotowa roleta lub plisa, którą kupimy będzie za krótka, żeby zasłonić całe okno.  

Drugim dużym zaskoczeniem jest dostępna kolorystyka. Na półkach większości supermarketów oraz sklepów z elementami wyposażenia wnętrz możemy znaleźć rolety i plisy w kilku podstawowych kolorach. Najczęściej do wybory mamy dwa lub trzy kolory neutralne i jeden bardziej nasycony. Tymczasem na stronie producenta z Bełchatowa możemy wybierać spośród:

  • - 108 tkanin na rolety – tkaniny mają różną grubość, fakturę oraz kolor;
  • - 148 tkanin na plisy – tkaniny mają różną grubość, fakturę oraz kolor.

Tylko, co to za wybór, jeśli decyzję zakupową musimy opierać o zdjęcie materiału, z którego zostanie wykonana nasza roleta lub plisa? Na szczęście zamawiając systemy okienne online wcale nie musimy kupować kota w worku. Za symboliczną opłatą możemy zamówić próbnik tkanin lub próbki materiałów, które nas szczególnie interesują. W ten sposób mamy pewność, że grubość i faktura materiału, a także jego kolor spełnią nasze oczekiwania.

Podsumujmy…
Dlaczego warto zamawiać plisy i rolety bezpośrednio u producenta?

Zamówienie systemu okiennego u producenta to:

  • pewność, że gotowa roleta lub plisa będą miały optymalne wymiary, zarówno w zakresie szerokości, jak i długości materiału;
  • możliwość wyboru spośród bogatej gamy tkanin o różnym wykończeniu i grubości;
  • możliwość wyboru z bogatej palety kolorystycznej;
  • możliwość zamówienia rolet/plisy z montażem.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto