Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie pokonał drużynę Błękitnych Pomierzyn

• Napisane przez  KP Drawsko

Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie podejmował na własnym stadionie drużynę Błękitnych Pomierzyn. Dzięki pięknej pogodzie frekwencja dopisała i na stadionie w Drawsku Pomorskim pojawiło się ok. 150 osób.
KP Drawsko rozpoczął pewnie, a na bramki kolejno strzelili: Kwiatkowski, Kujawka i Nowik. Ten pierwszy w 10 minucie wykorzystuje rzut wolny i prowadzimy 1-0. Niestety krótko przed przerwą pięknym strzałem Woźniak daje gościom wyrównanie. Po przerwie do bramki trafili jeszcze Sochanek oraz dwukrotnie Walkiewicz. KP Drawsko po 3 meczach jest liderem rozgrywek B klasy z kompletem 9 punktów.