Drawszczanka Karolina Kłysiak w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

  • Napisane przez  Anna Omelanska, Kinga Szkutnik
Drawszczanka Karolina Kłysiak w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

Karolina Kłysiak, 18-latka z Drawska Pomorskiego, zawalczy o tytuł Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności na świecie. Drawczanka znalazła się wśród 14 kandydatek do korony wybranych z 1500 zgłoszonych Polek z całego kraju. Finałowa gala odbędzie się 6 września 2018 roku w warszawskim Teatrze Capitol. Obecnie na Karolinę można głosować na stronie Miss Earth Poland na Facebooku, gdzie w ramach konkursu wybierana jest Miss Internetu.

- Miss Earth to wyjątkowy konkurs, którego wiodącym celem jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Jednocześnie nieobce są nam też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym. Nie bez powodu przyświeca nam motto „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”. Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku. Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 już w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w finale Miss Earth, w którym zmierzą się najpiękniejsze kobiety z całego świata ­- mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.

Drawszczanka Karolina Kłysiak w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

­Pochodząca z Drawska Pomorskiego Karolina Kłysiak ma 172 cm wzrostu. Interesuje się modelingiem, wizażem oraz kulturą i sztuką. Lubi też śpiewać. Jeśli to jej przypadnie korona Miss Earth Poland 2018, to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie na Filipinach, który odbędzie się już w listopadzie. Oprócz tytułu głównego w finale przyznawane są również Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną  Miss Bikini, Miss Publiczności, a także Miss Internetu. Głosowanie na ten ostatni tytuł trwa obecnie na profilu konkursu na Facebooku. Aby oddać głos na Karolinę, należy polubić, skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem: https://www.facebook.com/MissEarthPoland/videos/479877999192911/. Organizatorami polskiej edycji wydarzenia są Francys Barraza, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

Drawszczanka Karolina Kłysiak w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

Miss Earth Poland to polska edycja jednego z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie, który odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach. Inicjatywa ma jednocześnie na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, a także pomoc ubogim, stąd jej motto brzmi „Beauties for a cause”, tj. „Piękności z przesłaniem”. Organizatorami wydarzenia w Polsce są Francys Barraza, wielokrotna uczestniczka konkursów piękności, w tym finalistka Miss Earth 2006 oraz uznany tancerz i choreograf Łukasz Czarnecki.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto