Dni Drawska Pomorskiego 2018

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Dwa dni Drawsko Pomorskie świętowało. W piątek 22 czerwca mieszkańcy spotkali się w parku Chopina świętować rozpoczęcie wakacji. Tradycyjnie już grała muzyka disco polo, a na scenie pojawili się zespoły MIG i SCALARS. Frekwencja wskazuje, ze taka muzyka się ludziom podoba i doskonale  się przy niej bawią.  Po koncertach była dyskoteka. Nie zapomniano również o dzieciach które mogły skorzystać z szeregu atrakcji a przygotowano dla nich zabawę interaktywną.

Pogoda  - jak to w Drawsku na Dni Drawska. Miesiące może nie padać, a w te dni zawsze pada. Na szczęście na wieczór się wypogodziło.

23 czerwca rozpoczęło się rodzinnie i sportowo, bo od turnieju Wymiataczy. W ubiegłym roku pogoda praktycznie uniemożliwiła przeprowadzenie konkurencji. Tym razem było lepiej. Pogoda w miarę oszczędziła zawodników i mimo krótkiego deszczu udało się przeprowadzić zawody. Najlepsi okazali się strażacy.  Po południu ponownie do zabawy zaproszone zostały dzieci. Kiedy program się skończył przyszedł czas na koncerty. Na scenie wystąpił zespół Lord grający najlepsze covery. Gwiazdą wieczoru była legendarna grupa Lombard.

Po występach przyszedł czas na widowisko „Noc Kupały nad Drawą”, a później wszyscy bawili się podczas dyskoteki pod gwiazdami.

Niedziela – na niedzielę zaplanowano wyścigi rowerkowe dla najmłodszych mieszkańców.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto