Siłacze walczyli w Rybniku i Płocku

  • Napisane przez  Mariusz Rufkiewicz

12 maja reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian uczestniczyli w dwóch imprezach sportowych, które odbyły się w dwóch daleko położonych od siebie miejscowościach:
W Płocku odbywały się I MISTRZOSTWA PŁOCKA w wyciskaniu sztangi leżąc, w zawodach uczestniczyło ponad 50 zawodników z całej Polski. Stowarzyszenie Sportów Siłowych Rufian Jankowo reprezentował Leszek Pasieka, który rywalizował w grupie wiekowej ponad 40 lat. Po bardzo zaciętej walce 65 letni Leszek Pasieka odpiera ataki młodszych kolegów i zajmuje II miejsce. Ciężar sztangi z jaka uporał się Leszek Pasieka to 187,5 kg.

Siłacze walczyli w Rybniku i Płocku

Rybnik to kolejna miejscowość, w której 12 maja w zawodach uczestniczyli zawodnicy S.S.S. Rufian Jankowo. Tym razem były to Amatorskie Zawody w Trójboju Siłowym. Reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych Rufian w osobach Adrianna Smolińska i Karol Frąckowiak po wielu godzinach morderczej rywalizacji osiągnęli bardzo dobre wyniki. W kategorii Open kobiet Adraianna Smolińska zajęła III miejsce z wynikami: przysiad ze sztangą - 80 kg, wyciskanie sztangi leżąc - 30 kg, martwy ciąg - 87,5,kg,
W kategorii Open mężczyzn Karol Frąckowiak zajął II miejsce z wynikiem: przysiad 260 kg, wyciskanie sztangi 165 kg , martwy ciąg 285 kg.

Siłacze walczyli w Rybniku i Płocku
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej