Piknik nad Odrą

  • Napisane przez  LGD
Fot. LGD Fot. LGD

12-13 maja 2018 r. na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbył się doroczny PIKNIK NAD ODRĄ. Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” na swoim stoiku prezentowało ofertę turystyczną naszego obszaru czyli Pojezierzy Drawskiego i Wałeckiego.

Wały Chrobrego w Szczecinie wypełniły dziesiątki wystawców i dziesiątki tysięcy odwiedzających. Według organizatorów imprezę odwiedziło ok. 60 tys. zwiedzających. Piknik nad Odrą to niewątpliwie największa impreza targowa w naszym województwie i jedna z największych i najważniejszych imprez tego typu w Polsce. Wiele osób pytało o możliwości odwiedzenia naszego ternu działania w szczególności w zakresie turystyki rowerowej. Dla nas była to również okazja do zapraszania gości z innych miast do udziału imprezach, które maja się obywać na terenie działania naszego Stowarzyszenia.


Oprócz Targów Turystycznych MARKET TOUR, w których brało udział nasze Stowarzyszenie, w ramach Pikniku odbywały się także Targi Żywności i Produktów Ekologicznych ORGANIC oraz wiele imprez towarzyszących, m.in. festiwal foodtracków, wielkie gotowanie czy piknik rodzinny.

Piknik nad Odrą
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto