Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Starostwo w Drawsku podpisało umowy ze wszystkimi gazetami w powiecie

  • Napisane przez  DSI na podstawie inf. Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim
Redaktor Kazimierz Rynkiewicz podpisuje umowę z władzami starostwa. Fot. Starostwo Powiatowe Redaktor Kazimierz Rynkiewicz podpisuje umowę z władzami starostwa. Fot. Starostwo Powiatowe

W dniach 17 oraz 20 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się podpisanie umów na obsługę medialną powiatu na 2014 rok. W imieniu Zarządu Powiatu Drawskiego, przed przedstawicielami prasy lokalnej władze samorządowe reprezentowali Starosta Drawski - Stanisław Cybula i Wicestarosta Andrzej Brzemiński.

W poniedziałek 17 lutego podpisano umowy z Powiatową Gazetą Drawską, którą reprezentował Redaktor Waldemar Rogal, Kurierem Czaplineckim reprezentowanym przez Redaktora Romualda Czapskiego oraz z Tygodnikiem Pojezierza Drawskiego, reprezentowanego na spotkaniu przez Redaktora Kazimierza Rynkiewicza. W czwartek 20 lutego została podpisana umowa z Tygodnikiem Pojezierze Drawskiego i Echami Znad Drawy i Gwdy, które reprezentował Redaktor Mariusz Nagórski.

Na promocję jednostki w budżecie powiatu zarezerwowano kwotę 222 000 zł. Z tego na zakup usług (poza tłumaczeniami) przewidziano kwotę 130 000 zł.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej