Przegrana Calisii w zaległym meczu z Sad Chwiram 4:1 (1:1).

  • Napisane przez  Calisia
Przegrana Calisii w zaległym meczu z Sad Chwiram 4:1 (1:1).

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce lecz przyjezdni stwarzali groźniejsze sytuacje bramkowe. W 14 minucie po rzucie rożnym Pawluczuk Mateusza bramkę głową zdobył Mazur i goście wyszli na prowadzenie. Sad odpowiedział bramką do szatni w 44 minucie mocnym strzałem z dystansu Truszkowski wyrównał wynik spotkania. W drugiej połowie mimo że Calisia stwarzała sporo sytuacji nie potrafiła żadnej z nich wykorzystać. Gospodarze utrzymywali się przy piłce i szukali swoich okazji. W 56 minucie technicznym strzałem zza pola karnego Mielca pokonał Kika.

8 minut później Gąsiorowski zwiódł Kolasińskiego i podwyższył prowadzenie. Zaledwie 3 minuty po stracie gola arbiter spotkania podyktował rzut karny (dość kontrowersyjny), którego na bramkę zamienił Dąbrowski i zawodnicy Sadu mogli cieszyć się z trzybramkowego prowadzenia. Calisia mimo stwarzania sporej ilości sytuacji nie potrafiła pokonać bramkarza gospodarzy, najbliższy zmniejszenia wyniku był Twarkiewicz, który w sytuacji sam na sam uderzył w słupek. Okazja do rehabilitacji już w sobotę w meczu derbowym z Sokołem Suliszewo.
Calisia: 98. Mielec Adrian - 10. Pawluczuk Bartosz, 19. Kolasiński Radosław, 7. Pawluczuk Paweł, 18. Wasiak Adrian - 11. Głasek Patryk (73'), 26. Mikołajczyk Łukasz (C) (78') - 32. Mazur Bogdan (65'), 42. Literski Krystian (60'), 8. Pawluczuk Mateusz - 2. Twarkiewicz Mateusz ławka rezerwowych: 27. Paszkiewicz Tomasz, 21. Gromkowski Adrian (73'), 66. Grządziel Patryk (78'), 44. Stanisławek Kamil (65'), 9. Wasiuta Michał (60')
Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto