Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Dwucyfrowy wynik dla Calisii w meczu z Pionierem

• Napisane przez  Calisia Kalisz Pomorski

Calisia Kalisz Pomorski rozbiła na własnym boisku Pionier 95 Borne Sulinowo 10:0 (2:0)
Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy w pierwszych 5 minutach mieli trzy dogodne sytuacje do pokonania bramkarza Pioniera lecz wszystkie próby były niecelne. Pierwsza bramka padła w 23 minucie, Twarkiewicz został sfaulowany przed polem karnym szybko dośrodkował w pole karne do Mazura, który strzałem głową umieścił piłkę w bramce. W pierwszej połowie kibice oglądali jeszcze jedną bramkę. W 39 minucie Pawluczuk M. krótko rozegrał rzut rożny z Halamusem, ten drugi dośrodkował w pole karne gdzie najwyżej wyskoczył Kolasiński i strzałem głową zdobył podwyższył prowadzenie.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Calisia próbowała podwyższyć wynik spotkania i udało im się to już 4 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy. Pawluczuk Paweł dograł w pole karne do Twarkiewicza, który strzałem piętą oszukał bramkarza gości. 3 minuty później Twarkiewicz zdobył swoja drugą bramkę tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawluczuk Mateusza. Na 5 do 0 strzałem lewą nogą zza pola karnego zdobył Halamus. Goście próbowali się bronić ale Calisia nie zwalniała tempa. Twarkiewicz dołożył jeszcze trzy bramki i po jednej Kolasiński i Halamus. Po remisie Spójni w Chwiramie Calisia ma cztery punkty przewagi nad drużyną ze Świdwina i trzynaście nad Sadem.

• 23’ Mazur Bogdan (Twarkiewicz Mateusz)
  • 39' Kolasiński Radosław (Halamus Norbert)
  • 49' Twarkiewicz Mateusz (Pawluczuk Paweł)
  • 52' Twarkiewicz Mateusz (Pawluczuk Mateusz)
  • 63' Halamus Norbert
  • 65' Twarkiewicz Mateusz (Mazur Bogdan)
  • 72' Kolasiński Radosław (Pawluczuk Mateusz)
  • 80' Twarkieiwcz Mateusz (Stanisławe Kamil)
  • 82' Halamus Norbert
  • 90' Twarkiewicz Mateusz (Pawluczuk Mateusz)

skład: 98. Mielec Adrian - 18. Wasiak Adrian, 16. Halamus Norbert, 19. Kolasiński Radosław, 7. Pawluczuk Paweł - 21. Gromkowski Adrian, 11. Głasek Patryk - 32. Mazur Bogdan (64'), 66. Grządziel Patryk (56'), 8. Pawluczuk Mateusz - 2. Twarkiewicz Mateusz

ławka rezerwowych: 27. Paszkiewicz Tomasz, 10. Pawluczuk Bartosz (64'), 44. Stanisławek Kamil (56')