Akademia Piłkarska Drawsko partnerem Projektu „Pogoń to Wy!”

  • Napisane przez  akademia.pogonszczecin.pl
Fot. akademia.pogonszczecin.pl Fot. akademia.pogonszczecin.pl

Projekt „Pogoń to Wy!” poszerzył się o kolejnego Partnera. Do granatowo – bordowej rodziny dołączyła właśnie Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie. – W naszym regionie panuje znakomity klimat dla Pogoni. Jestem przekonany, że nasza współpraca zostanie pozytywnie odebrana – mówi skarbnik drawskiej akademii, Norbert Głowacki.
W ramach współpracy klub z Drawska Pomorskiego otrzyma od Pogoni cenne wsparcie w zakresie piłkarskiego rozwoju młodzieży. Trenerzy wezmą udział w szkoleniach, a także będą mieli możliwość sprawdzenia swoich zawodników na tle rówieśników ze Szczecina. – Akademia Pogoni wyróżnia się szkoleniem nie tylko w naszym regionie, ale również na arenie ogólnopolskiej. Możliwość podglądania metod pracy z młodzieżą na pewno będzie dla naszych szkoleniowców cennym doświadczeniem – mówi prezes drawskiej akademii, Andrzej Pedrycz.


Najistotniejszym elementem współpracy jest jednak otwarcie najzdolniejszym zawodnikom z powiatu drawskiego wrót do futbolu na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy w ramach „Pogoń to Wy!”, adepci Akademii Piłkarskiej Drawsko Pomorskie znaleźli się bowiem pod ścisłą obserwacją trenerów Dumy Pomorza i w niedługiej perspektywie mogą trafić na Twardowskiego. – Żywimy nadzieję, że za kilka lat kilku naszych zawodników będzie walczyć o najwyższe cele w granatowo-bordowych barwach– dodaje prezes Pedrycz.
Radości z podpisanej umowy nie kryją również przedstawiciele Dumy Pomorza. – Jestem niezwykle usatysfakcjonowany, że będziemy mieli okazję współpracować. Będąc w Drawsku Pomorskim zawsze czułem ogromną sympatię, jaką lokalna społeczność obdarza Pogoń. W barwach naszego klubu nie brakowało również zawodników z tamtego regionu. Teraz, gdy będziemy pracować w jednym duchu i na jednolitych zasadach, efekty powinny być jeszcze bardziej widoczne – mówi prezes honorowy Akademii Pogoni, koordynator projektu „Pogoń to Wy!”, Kazimierz Biela.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej