KTP CUP 2018 – dwie soboty sportowych zmagań

 • Napisane przez  DSI za Erwin Biegajło
Fot. Erwin Biegajło Fot. Erwin Biegajło

W sobotę 17. Lutego rozegrany został drugi z trzech turniejów z cyklu KTP CUP 2018. Tym razem rywalizowali chłopcy z rocznika 2006. Tydzień wcześniej do walki stanęli piłkarze z rocznika 2005.

KTP CUP 2018 rocznika 2006

Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów w tym dwa zespoły z Irasa Czaplinek. Niestety dwa zespoły (jeden zespół ze Stargardu a drugi z Fair Play Złotów) nie dojechały. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, a wygrała drużyna z AP Szczecinek. Iras Czaplinek I uplasował się na 5 miejscu a  Iras II na miejscu ósmym. Była to okazja dla zespołów z Czaplinka do zebrania kolejnych doświadczeń i podniesienia swoich umiejętności.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. AP Szczecinek
 2. Żaki Szczecin I
 3. Błękitni Stargard
 4. Junior Police
 5. KS Iras Czaplinek
 6. Żaki Szczecin II
 7. Błonie Barwice
 8. KS Iras Czaplinek

Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Borysewicz z AP Szczecinek. Króla strzelców zdobył Marcel Sieczkarz z Żaków Szczecin. Dodatkową nagrodę pocieszenia „za walkę do utraty zębów” otrzymał Miłosz Nowak z Żaków Szczecin. Ponadto Zespół Błonie Barwice otrzymał nagrodę FAIR PLAY.

KTP CUP 2018 rocznika 2006

10 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbył się pierwszy Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z cyklu KTP CUP w roczniku 2005, podczas których świetnie spisał się zespół Irasa Czaplinek. Podopieczni Krzysztofa Bołdysza zajęli trzecie miejsce. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. W fazie grupowej Iras zajął drugie miejsce wygrywając trzy spotkania i jedno przegrywając. W spotkaniu o finał chłopcy z Czaplinka niestety przegrywają z Żakami Szczecin. W meczu o trzecie miejsce po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu Irasa Czaplinek z Wybrzeżem Rewalskim Rewal w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a bramkę wyrównującą strzela bramkarz Irasa Oliwier Biegajło na minutę przed gwizdkiem kończącym spotkanie. O zwycięstwie zadecydowały więc rzuty karne, które wygrywa Iras Czaplinek 2:0. Podobnie zakończyło się spotkanie finałowe pomiędzy Żakami Szczecin a Błękitnymi Stargard. W regulaminowym czasie było 1:1 i tu również o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrała drużyna Błękitnych Stargard i tym samym zdobyła pierwsze miejsce w całym turnieju.  Podczas turnieju został wyłoniony najlepszy zawodnik, bramkarz oraz strzelec turnieju KTP CUP 2018.

Tytuł najlepszego zawodnika zdobył Kober Mikołaj z zespołu Błękinych Stargard. Bramkarzem turnieju wybrany został Oliwier Biegajło z KS Iras Czaplinek. Najwięcej bramek strzelił Dawid Włodarczyk z Wybrzeża Rewalskiego Rewal.

Klasyfikacja turnieju KTP CUP w roczniku 2005:

 1. Błękitni Stargard
 2. MUKS Żaki Szczecin
 3. KS Iras Czaplinek
 4. Wybrzeże Rewalskie Rewal
 5. Technik Świdwin
 6. SALOS Szczecin
 7. Mewa Resko
 8. Olimp Złocieniec
 9. Stal Gorzów Wielkopolski
 10. Sparta Gryfice

Wyniki w poszczególnych spotkaniach Irasa Czaplinek:

 • KS Irasa Czaplinek – Mewa Resko   4:2
 • KS Irasa Czaplinek – Stal Gorzów Wielkopolski   3:0
 • KS Irasa Czaplinek – Salos Szczecin
 • KS Irasa Czaplinek – Wybrzeże Rewalskie Rewal 0:1 

Mecz o finał:

 • KS Irasa Czaplinek – MUKS Żaki Szczecin   0:3

Mecz o 3 miejsce:

 • KS Irasa Czaplinek – Wybrzeże Rewalskie Rewal   1:1    (k.2-0)

Całej drużynie Irasa należą się gratulację za walkę i świetną postawę na boisku.

Organizatorzy dziękują bardzo wszystkim rodzicom, którzy pomogli przy organizacji całego turnieju a szczególności dla mam, na które zawsze można liczyć.

Sponsorzy turnieju

 • Kabel-Technik-Polska
 • Firma NORSON
 • BZY i MAGNOLIE
 • Firma LIFESTYLE   Krzyszof Branicki
 • Marcin Sielatycki
 • Pasieka Fujarskich KLUCZEWO

 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej