Komendant Powiatowy Policji Norbert Gorzyński zwołał odprawę roczną

  • Napisane przez  Asp. szt. Maciej Zieliński

18 stycznia odbyła się odprawa roczna policjantów garnizonu drawskiego z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jacka Cegieły oraz przedstawicieli władz samorządowych, Prokuratury Rejonowej, Żandarmerii Wojskowej, Państwowej Straży Pożarnej, Wojska Polskiego i Straży Miejskich
Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji mł. Insp. Norbert Gorzyński, który powitał przybyłych na spotkanie gości oraz policjantów i pracowników drawskiej komendy, a następnie podsumował wyniki pracy drawskich funkcjonariuszy Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego oraz Ogniwa Ruchu Drogowego w powiecie drawskim w 2017 roku.


Głos zabrał także, Starosta Drawski, który podziękował policjantom za codzienny wysiłek i wyraził satysfakcję z dotychczasowej współpracy.

Komendant Powiatowy Policji Norbert Gorzyński zwołał odprawę roczną

W swoim wystąpieniu Prokurator Rejonowy Łucja Laufer podziękowała funkcjonariuszom za ich trud i profesjonalizm w realizacji wspólnych zadań, doceniając tym samym wkład Policji w postępowania przygotowawcze i zwalczanie przestępczości.
Kolejne głosy zabierali przedstawiciele władz samorządowych, którzy zgodnie wysoko ocenili prace policjantów na podległym terenie oraz wyrazili zadowolenie z dotychczasowej współpracy.

Odprawę podsumował Komendant Wojewódzki Policji insp. Jacek Cegieła, który wyraził słowa uznania dla drawskich policjantów. Jednocześnie Komendant Wojewódzki Policji nakreślił przyszłe cele i zadanie jakie czekają Zachodniopomorską Policję w tym także garnizon drawski w 2018r.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej