Już w niedzielę drawski Finał WOŚP

  • Napisał 

W najbliższą niedzielę 14 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem środki finansowe zbierane będą na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

W niedzielę przez cały dzień na ulicach w naszej gminie kwestować będą wolontariusze wyposażeni w puszki i identyfikatory.

Punktem kulminacyjnym drawskiego Finału WOSP będzie spotkanie, które tym razem odbędzie się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. Piłsudskiego 12 w godz. 16:00 – 18:00. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie program artystyczny, a także przeprowadzona zostanie licytacja.

Drawski sztab WOŚP zachęca mieszkańców gminy do przekazywania przedmiotów na licytacje. Szczególnie prośba skierowana jest do firm, które mogą ufundować kupony na realizację usług w danej firmie. Na licytację dostarczać można również przedmioty, trofea sportowe, sprzęt sportowy, odzież, wyroby rękodzieła, lokalne produkty spożywcze, materiały promocyjne.

Przedmioty można dostarczać do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorski, do pracowników Referatu Promocji w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim (pok. 206), a także do Informacji Turystycznej przy ul. Kolejowej 1.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej